Najužitočnejší darček týchto Vianoc je od Domelie!

Domelia radí Bez komentárov »
christmas-present-83119_640

Zháňate často spoľahlivú osobu, ktorá by postrážila vaše deti, opatrila starých rodičov, alebo vám pomohla s domácimi prácami? Ušetrite kopu eur pri hľadaní tých správnych ľudí – zabezpečte si výhodné, ročné členstvo na Domelii!
Prečítajte si zvyšok článku »


4 tipy, ako tráviť čas s deťmi počas dlhých zimných večerov

Rôzne Bez komentárov »
citanie

Deti majú neuveriteľné množstvo energie a veľmi radi si ju „vybíjajú“ šantením na ihriskách či v prírode. V tomto období sú však dni kratšie a tma nás tak zaženie domov oveľa skôr. Pre mnohých rodičov je to ideálny čas leňošiť, deťom však takéto pasívne aktivity nie sú veľmi po chuti.
Prečítajte si zvyšok článku »


Top 10 magických vianočných zvykov! Poznáte všetky z nich?

Rôzne Bez komentárov »
clanok vianocne tradicie

V kalendári nám svieti december, čo znamená, že Vianoce sú tu skutočne už o pár dní. Že ešte nemáte nakúpené všetky darčeky? Nevadí! Zvoľnite tempo a pripomeňte si, že okrem nich tiež k Vianociam patria aj rôzne čarovné zvyky a tradície. Domelia pre vás pripravila zoznam 10 známych – a možno i menej známych, vianočných zvykov. Pozrite sa, aké vianočné tradície „fičia“ v slovenských rodinách.

Prečítajte si zvyšok článku »


Zapojte deti do prác v kuchyni

Platená inzercia Bez komentárov »
dieta kuchyna

Chcete, aby vám deti pomáhali s upratovaním v kuchyni, ale sú malé a nedočiahnu všade? Stačí, keď premiestnite taniere a poháre do spodných skriniek.

Prečítajte si zvyšok článku »


Zo škôlky sa nám vracia zmenené dieťa!

Rôzne Bez komentárov »
child_

Len málokedy sa stáva, že nástup dieťaťa do školy je bezproblémový. Pre mnohé deti je totiž materská škola miestom, kde sa po prvý raz učia, aké to je byť dlhší čas bez rodičov. A tak je úplne bežné, že drobci počas prvých dní v škôlke neprestajne plačú, sú mrzutí, neustále sa pýtajú za mamou, niektoré deti sú dokonca nezvládnuteľné a rodičia ich prídu vyzdvihnúť už po pár hodinách. Každé dieťa proste reaguje na zmeny inak, niektoré sa adaptujú hneď – bez problémov, iné potrebujú na navyknutie si novému režimu viac času.

Prečítajte si zvyšok článku »


Ako zistiť, na čo má vaše dieťa talent?

Rôzne Bez komentárov »
Happy child with painted hands

Každý správny rodič podporuje svoje dieťa v činnosti, na ktorú má nadanie. Avšak ešte pred tým, ako začneme rozvíjať v dieťati jeho talent, je ho potrebné objaviť. Pýtate sa, ako ostatní rodičia prišli na to, že ich ratolesť vyniká práve v tej či onej oblasti? Ak je váš drobec ešte malý, no vy už dnes uvažujete, na čo by sa asi hodil, poradíme vám, ako spoľahlivo určiť, na čo má talent. Prečítajte si zvyšok článku »


Domelia je tu pre vás už 5 rokov!

Rôzne 1 komentár »
danka evka mata

Keď dnes hľadáte niekoho, kto by postrážil vaše deti, alebo vám pomohol s domácimi prácami, jednoducho naťukáte www.domelia.sk a začnete hľadať. Pozriete si zverejnené profily, vyberiete si toho, kto sa vám pozdáva, skontaktujete sa a hotovo. Alebo ak nemáte čas na prelúskanie sa stovkami profilov, jednoducho a rýchlo si vytvoríte vlastný inzerát so svojimi požiadavkami a vyberiete si z prihlásených záujemcov. Predstavte si však, že by pred 6 rokmi neprišiel nápad založiť Domeliu! Naše hľadanie by dnes bolo oveľa komplikovanejšie!

Prečítajte si zvyšok článku »


Nestihli ste deti zapísať na krúžky? Domelia má riešenie!

Deti, Domelia radí Bez komentárov »
gymnastika

Pozabudli ste sa v rušnom období nástupu vašich detí do školy a nestihli ste ich zapísať na krúžky? Nezúfajte, stále je tu pre vás veľa možností. Vo vašom meste funguje množstvo celoročných krúžkov, na ktoré môže vaše dieťa nastúpiť kedykoľvek.

Prečítajte si zvyšok článku »


Precvičujte so svojimi deťmi diktáty novým spôsobom!

Platená inzercia, Rôzne Bez komentárov »
titulka-diktaty

Máte doma žiakov, ktorým sa zíde písanie diktátov? Majú s nimi problémy v škole? Vyskúšajte si s nimi nový spôsob ich precvičovania! Služba OnlineDiktáty.sk umožňuje precvičovanie diktátov novým spôsobom. Všetky diktáty sú nahovorené, takže deti text nevidia, iba počujú. Musia sa poriadne sústrediť a celé cvičenie je podobné ako v škole.
Prečítajte si zvyšok článku »


Ako zariadiť rodinný dom

Platená inzercia Bez komentárov »
krby_domelia

Ak aj vy patríte k tým šťastlivcom, ktorí vlastnia rodinný dom, môžete byť až do smrti spokojní. Nikto vás odtiaľ nikdy nevyženie, svoj pozemok a aj interiér domu si upravíte podľa seba. Ak ste s výstavbou práve skončili a chystáte sa dom ešte len zariaďovať podáme vám pomocnú ruku a poskytneme vám tým niekoľko tipov a rád ako na to. Prečítajte si zvyšok článku »