Ako zariadiť rodinný dom

Platená inzercia Bez komentárov »
krby_domelia

Ak aj vy patríte k tým šťastlivcom, ktorí vlastnia rodinný dom môžete biť až do smrti spokojní. Nikto vás odtiaľ nikdy nevyženie, svoj pozemok a aj interiér domu si upravíte podľa seba. Ak ste s výstavbou práve skončili a chystáte sa dom ešte len zariaďovať podáme vám pomocnú ruku a poskytneme vám tým niekoľko tipov a rád ako na to. Prečítajte si zvyšok článku »


Plastika, šperky alebo nová kabelka?

Platená inzercia Bez komentárov »
hodinky_domelia

My ženy sme so sebou neustále nespokojné. Stále na sebe nájdeme to, čo treba zmeniť. Jedným z výdobytkov dnešnej doby sú aj prsné implantáty. Veď ktorá žena by netúžila po krásnych prsiach? Plastické operácie dnes už nie sú vôbec žiadnym tabu. Prečítajte si zvyšok článku »


Moderná a štýlová obývačka

Platená inzercia Bez komentárov »
obyvak_domelia

Aj vy si myslíte, že bytový a interiérový dizajn nemá nič spoločné s módnym svetom? Omyl, vážení! Tieto dva pojmy sa ovplyvňujú nielen farbami, ale aj tvarmi a dá sa povedať, že idú spolu navzájom ruka v ruke. Prečítajte si zvyšok článku »


Ženy a nakupovanie

Platená inzercia Bez komentárov »
nakupovani_domelia

Ženy milujú nakupovanie, je to už proste raz tak. Mnoho prieskumov ukázalo, že je to najobľúbenejšia ženská činnosť vôbec. Odborníci argumentujú tým, že je to najmä z toho dôvodu, že ženám takto strávený čas poskytuje príležitosť na socializáciu, uvoľnenie a dokonca na kreativitu. Prečítajte si zvyšok článku »


Ako zariadiť izbu pre dve deti

Platená inzercia Bez komentárov »
nabytek_domelia

Zariadiť detskú a študentskú izbu zároveň je občas skutočne ťažké. Hlavne ak bývate v menšom byte, kde je detská izba len jedna a musia v nej spolu žiť rôzne generácie detí. Napríklad ak máte doma malého škôlkara, ktorý sa rád hrá s hračkami a stredoškoláka v tínedžerskom veku, ktorý by tie hračky najradšej rozdupal :) Prečítajte si zvyšok článku »


Škola už začala

Platená inzercia, Rôzne Bez komentárov »
skola domelia

A je to tu! Leto skončilo prišiel september, no na jeseň no vyzeralo už pár týždňov dozadu, teda aspoň podľa počasia… No to čo máme na myli, že je tu je nový školský rok. Prváčikovia sa určite tešia na nové prostredie tak odlišné a nepoznané od škôlky. Prečítajte si zvyšok článku »


Kabelka – najlepšia priateľka ženy

Rôzne Bez komentárov »
kabelka_domelia

Pre ženu hádam ani neexistuje lepšia téma, a nie len na rozhovor s kamarátkou, akou je kabelka. Je našou spoločníčkou každý jeden deň. Máme v nej všetko dôležité od kľúčov, mobilu, peňaženky, líčidiel, kozmetiky, malých pokladov až po menší chaos a neporiadok.

Prečítajte si zvyšok článku »


Chráňte seba i svoje deti pred nebezpečnými plastmi!

Domelia radí Bez komentárov »
Klean Kanteen Kids Bottles

Dnešnú dobu dokonale vystihuje názov doba plastová. Pravdepodobne už ani nevnímame, koľko tovarov v obchodoch je zabalených v plaste. Len ťažko si vieme predstaviť, že by sme plastové fľaše a dózy, tak praktické a ľahké, nahradili napríklad sklenenými. Prečítajte si zvyšok článku »


6 krokov a 3 zlaté pravidlá pri výbere správnej veľkosti plienok

Deti Bez komentárov »
plenky1_domelia

Kategória: Nákupný poradca

Ak máte doma malého plienkača, prebaľujete ho asi 10-krát denne. To znamená 70 plienok týždenne a 280 plienok mesačne. To je 3360 plienok počas prvého roku života. S tak veľkou investíciou do plienok, akej čelíte, je fajn sa čo najskôr stať expertom na výber správnej veľkosti plienky. Prečítajte si zvyšok článku »


5 rád, ako naučiť vaše dieťa bicyklovať

Rôzne Bez komentárov »
dieta bike 1

Leto je v plnom prúde, preto všetci aktívni aj pasívni cyklisti oprašujú svoje „stroje“. Veď čo je krajšie, ako si zo sedla bicykla vychutnávať pohľad na krajinu a zároveň robiť niečo dobré pre svoje zdravie? Mnohí rodičia sa už nevedia dočkať, kedy do tejto obľúbenej aktivity zapoja aj svoje deti – a tie sú často netrpezlivé, kedy dostanú svoj prvý bicykel a naučia sa na ňom jazdiť. Chystáte sa aj vy naučiť deti bicyklovať sa? Máme pre vás 5 dobrých rád, na čo nezabudnúť ešte pred prvou lekciou!  Prečítajte si zvyšok článku »