Zapojte deti do prác v kuchyni

Platená inzercia Bez komentárov »
KeepKidsActive_10b

Chcete, aby vám deti pomáhali s upratovaním v kuchyni, ale sú malé a nedočiahnu všade? Stačí, keď premiestnite taniere a poháre do spodných skriniek.

Prečítajte si zvyšok článku »


Zo škôlky sa nám vracia zmenené dieťa!

Rôzne Bez komentárov »
naughty-kids

Len málokedy sa stáva, že nástup dieťaťa do školy je bezproblémový. Pre mnohé deti je totiž materská škola miestom, kde sa po prvý raz učia, aké to je byť dlhší čas bez rodičov. A tak je úplne bežné, že drobci počas prvých dní v škôlke neprestajne plačú, sú mrzutí, neustále sa pýtajú za mamou, niektoré deti sú dokonca nezvládnuteľné a rodičia ich prídu vyzdvihnúť už po pár hodinách. Každé dieťa proste reaguje na zmeny inak, niektoré sa adaptujú hneď – bez problémov, iné potrebujú na navyknutie si novému režimu viac času.

Prečítajte si zvyšok článku »


Ako zistiť, na čo má vaše dieťa talent?

Rôzne Bez komentárov »
Happy child with painted hands

Každý správny rodič podporuje svoje dieťa v činnosti, na ktorú má nadanie. Avšak ešte pred tým, ako začneme rozvíjať v dieťati jeho talent, je ho potrebné objaviť. Pýtate sa, ako ostatní rodičia prišli na to, že ich ratolesť vyniká práve v tej či onej oblasti? Ak je váš drobec ešte malý, no vy už dnes uvažujete, na čo by sa asi hodil, poradíme vám, ako spoľahlivo určiť, na čo má talent. Prečítajte si zvyšok článku »


Domelia je tu pre vás už 5 rokov!

Rôzne 1 komentár »
danka evka mata

Keď dnes hľadáte niekoho, kto by postrážil vaše deti, alebo vám pomohol s domácimi prácami, jednoducho naťukáte www.domelia.sk a začnete hľadať. Pozriete si zverejnené profily, vyberiete si toho, kto sa vám pozdáva, skontaktujete sa a hotovo. Alebo ak nemáte čas na prelúskanie sa stovkami profilov, jednoducho a rýchlo si vytvoríte vlastný inzerát so svojimi požiadavkami a vyberiete si z prihlásených záujemcov. Predstavte si však, že by pred 6 rokmi neprišiel nápad založiť Domeliu! Naše hľadanie by dnes bolo oveľa komplikovanejšie!

Prečítajte si zvyšok článku »


Nestihli ste deti zapísať na krúžky? Domelia má riešenie!

Deti, Domelia radí Bez komentárov »
gymnastika

Pozabudli ste sa v rušnom období nástupu vašich detí do školy a nestihli ste ich zapísať na krúžky? Nezúfajte, stále je tu pre vás veľa možností. Vo vašom meste funguje množstvo celoročných krúžkov, na ktoré môže vaše dieťa nastúpiť kedykoľvek.

Prečítajte si zvyšok článku »


Precvičujte so svojimi deťmi diktáty novým spôsobom!

Platená inzercia, Rôzne Bez komentárov »
titulka-diktaty

Máte doma žiakov, ktorým sa zíde písanie diktátov? Majú s nimi problémy v škole? Vyskúšajte si s nimi nový spôsob ich precvičovania! Služba OnlineDiktáty.sk umožňuje precvičovanie diktátov novým spôsobom. Všetky diktáty sú nahovorené, takže deti text nevidia, iba počujú. Musia sa poriadne sústrediť a celé cvičenie je podobné ako v škole.
Prečítajte si zvyšok článku »


Ako zariadiť rodinný dom

Platená inzercia Bez komentárov »
krby_domelia

Ak aj vy patríte k tým šťastlivcom, ktorí vlastnia rodinný dom, môžete byť až do smrti spokojní. Nikto vás odtiaľ nikdy nevyženie, svoj pozemok a aj interiér domu si upravíte podľa seba. Ak ste s výstavbou práve skončili a chystáte sa dom ešte len zariaďovať podáme vám pomocnú ruku a poskytneme vám tým niekoľko tipov a rád ako na to. Prečítajte si zvyšok článku »


Plastika, šperky alebo nová kabelka?

Platená inzercia Bez komentárov »
hodinky_domelia

My ženy sme so sebou neustále nespokojné. Stále na sebe nájdeme to, čo treba zmeniť. Jedným z výdobytkov dnešnej doby sú aj prsné implantáty. Veď ktorá žena by netúžila po krásnych prsiach? Plastické operácie dnes už nie sú vôbec žiadnym tabu. Prečítajte si zvyšok článku »


Moderná a štýlová obývačka

Platená inzercia Bez komentárov »
obyvak_domelia

Aj vy si myslíte, že bytový a interiérový dizajn nemá nič spoločné s módnym svetom? Omyl, vážení! Tieto dva pojmy sa ovplyvňujú nielen farbami, ale aj tvarmi a dá sa povedať, že idú spolu navzájom ruka v ruke. Prečítajte si zvyšok článku »


Ženy a nakupovanie

Platená inzercia Bez komentárov »
nakupovani_domelia

Ženy milujú nakupovanie, je to už proste raz tak. Mnoho prieskumov ukázalo, že je to najobľúbenejšia ženská činnosť vôbec. Odborníci argumentujú tým, že je to najmä z toho dôvodu, že ženám takto strávený čas poskytuje príležitosť na socializáciu, uvoľnenie a dokonca na kreativitu. Prečítajte si zvyšok článku »