Jarné upratovanie je pohoda!

Domelia radí Bez komentárov »
ilustračná fotka_

Už je to tu! Cítite? Konečne sa blíži jar! Aj vy sa už tešíte na teplé slnečné lúče, prechádzky, výlety? Ale že to všetko si začnete užívať až keď skončíte s jarným upratovaním? Nemusíte! Nezabíjajte deň s vysávačom či prachovkou v ruke. Nenechajte utekať drahocenné hodiny vášho voľna leštením okien. Choďte von, buďte s vašou rodinkou – upratovanie nechajte na šikovnú osobu z Domelia.sk!
Prečítajte si zvyšok článku »


Byť Ženou je umenie

Platená inzercia Bez komentárov »
ubz 2015

Pre každú ženu, ktorá má chuť posilniť svoju kreativitu, odvahu a odhodlanie, je pripravený druhý ročník interaktívnej konferencie Umenie byť Ženou. Podujatie sa uskutoční 25. apríla 2015 v Bratislave.  V programe sme skoncentrovali múdrosť a skúsenosti lektorov so zaujímavými témami a trendmi venovanými šťastnému životu, materstvu, zdraviu a osobnostnému rozvoju. Tak chceme  podporiť a inšpirovať všetky ženy k rozvíjaniu vlastného šťastia a pozitívnej energie, ktoré budú následne s radosťou rozdávať.

Prečítajte si zvyšok článku »


10 rád, vďaka ktorým budú vaše deti zbožňovať zeleninu

Deti, Domelia radí 2 komentárov »
eat-547511_640

Aj vy to poznáte? Mäsko, hranolky, smotanové omáčky, dezerty – to všetko vaše deti bez problémov zjedia. Akonáhle sa však objaví na tanieri zelenina, nastáva problém. Jar je už za rohom a s ňou aj dostupnosť čerstvej zeleniny a ovocia, ktoré sú pre vaše deti tými najzdravšími potravinami. Ako ich však presvedčiť, aby sa na zeleninu na tanieri „nemračili“?
Prečítajte si zvyšok článku »


Toto je 5 najlepších knižiek pre vaše deti

Deti, Domelia radí Bez komentárov »
dieta marec mesiac knihy

Len sa priznajte, kedy naposledy ste boli tak začítaný, že ste sa od knihy nevedeli odtrhnúť? A kedy naposledy ste si čítali spolu s deťmi? Že nestíhate? Smutný faktom dneška zostáva, že hoci sú knihy najčastejším darčekom a naše knižnice preplnené na prasknutie, nemáme čas čítať. Oveľa jednoduchšie je totiž zapnúť televízor či počítač a nechať našu predstavivosť odpočívať. Čo však naše deti? Rozvíjanie predstavivosti je pre ich vývoj nesmierne dôležité a túto úlohu nesmú nahrádzať médiá.
Prečítajte si zvyšok článku »


12 trikov, ktoré uľahčia rodičovský život

Domelia radí 1 komentár »
life-hacks-lazy-parents-2

Byť rodičom nie je ľahké. A už vôbec nie pre tých, ehm, pohodlnejších ľudí. Aj tí si musia vyhrnúť rukávy a splniť všetkých 1000+ povinností, ktoré k rodičovstvu patria. Prečo by ste si to však nemohli uľahčiť? Nikto nepovedal, že občas nemôžete použiť „skratky“, vďaka ktorým bude vaše povolanie rodiča oveľa oveľa jednoduchšie.

Prečítajte si zvyšok článku »


Aj Domelia bude na Profesia days. A vy?

Domelia radí 4 komentárov »
profesiadays-5_

Najväčší veľtrh práce Profesia days sa blíži a Domelia na ňom nemôže chýbať. Domeliu nájdete v zóne Bez hraníc – v špeciálnej zóne venovanej maminám a ocinom po rodičovskej dovolenke, ale aj tým, ktorí majú záujem o prácu babysitterky. Čakajú na vás dobré rady, dôležité informácie, zaujímaví zamestnávatelia a kopa motivácie. Chcete vedieť, aký program sme si pre vás v rámci zóny Bez hraníc pripravili?

Prečítajte si zvyšok článku »


4 tipy, ako osláviť Valentína (ale aj hociktorý iný deň)

Domelia radí Bez komentárov »
couple-wearing-blue

Sviatok všetkých zaľúbených sa k nám opäť po roku vracia. Už od začiatku februára nám obchodné domy a supermarkety dávajú na známosť, že deň s veľkým červeným V sa blíži. Patríte do tej skupiny ľudí, ktorí sa na Valentín tešia? Alebo ho odcudzujete ako komerčný sviatok, kedy chcú na nás obchodníci zarobiť?

Prečítajte si zvyšok článku »


Trendy v detskej móde

Platená inzercia Bez komentárov »
Kids-Fashion-Clothes-4

Zima nám ešte stále robí spoločnosť, ale už je najvyšší čas sa zodpovedne pripraviť na jarný a letný čas. To platí, samozrejme, aj pre naše milované ratolesti, ktoré chcú tiež kráčať s novými trendmi v detskom oblečení. Bude to potešenie nie len pre nich, ale aj pre nás, dospelých.

Prečítajte si zvyšok článku »


Novoročné predsavzatia sa majú plniť

Platená inzercia Bez komentárov »
love-316640_640

Dali ste si predsavzatie, že si konečne nájdete partnera svojich snov, nech to stojí čo to stojí?  Ak ste sa k tomu ešte nerozhýbali, mali by ste sa do toho pustiť. Máte v pláne vyraziť tento víkend niekde do baru a dať veci do pohybu? Že to ale nie je celkom váš štýl? A čo keby ste vyskúšali internetovú zoznamku? Prečítajte si zvyšok článku »


7 rád, ako si vybrať dobrú opatrovateľku

Deti, Domelia radí Bez komentárov »
baby-164897_640

Vraciate sa späť do práce? Zvažujete, kto vám pomôže so starostlivosťou o deti? Ak nemáte svojich blízkych poruke a vo vašom okolí nie je nikto, komu by ste mohli zveriť vaše ratolesti, ostáva vám jediná možnosť – opatrovateľka.

Prečítajte si zvyšok článku »