Novoročné predsavzatia sa majú plniť

Platená inzercia Bez komentárov »
love-316640_640

Dali ste si predsavzatie, že si konečne nájdete partnera svojich snov, nech to stojí čo to stojí?  Ak ste sa k tomu ešte nerozhýbali, mali by ste sa do toho pustiť. Máte v pláne vyraziť tento víkend niekde do baru a dať veci do pohybu? Že to ale nie je celkom váš štýl? A čo keby ste vyskúšali internetovú zoznamku? Prečítajte si zvyšok článku »


7 rád, ako si vybrať dobrú opatrovateľku

Deti, Domelia radí Bez komentárov »
baby-164897_640

Vraciate sa späť do práce? Zvažujete, kto vám pomôže so starostlivosťou o deti? Ak nemáte svojich blízkych poruke a vo vašom okolí nie je nikto, komu by ste mohli zveriť vaše ratolesti, ostáva vám jediná možnosť – opatrovateľka.

Prečítajte si zvyšok článku »


3 jednoduché rady, ako naplniť svoje novoročné predsavzatia

Domelia radí Bez komentárov »
01

Aj vy ste mali veľké plány zhodiť v novom roku niekoľko kíl, začať behať, zdravo žiť, chodiť na kurz angličtiny? Snívali ste o tom, ako budete v novom roku viac relaxovať a užívať si výhody wellnessu? Nuž, človek mieni, realita mení. Opäť sme v každodennom pracovnom kolotoči, starostlivosti o rodinu a v nikdy nekončiacich domácich prácach. Nezostáva tak čas na nič ostatné. A práve nedostatok času je najčastejší kameň úrazu, prečo mnohé naše predsavzatia zostanú nesplnené.  Že aj tie vaše pomaly zapadajú prachom? Nemusia!
Prečítajte si zvyšok článku »


Silvestrovský ohňostroj bez úrazu? Dodržte týchto 5 zásad!

Domelia radí Bez komentárov »
ohnostroj

Mnohí z nás si už ani nevedia predstaviť oslavy príchodu nového roka bez poriadneho ohňostroja. Ako sa začnú v obchodoch objavovať vianočné dekorácie, v tom istom momente sa zjavia aj regály či samostatné stánky s pyrotechnikou. Svetlice, rakety, fontány, či bengálske ohne – ponuka je naozaj bohatá. S výberom ohňostroja problém zväčša nebýva, problémy v podobe nešťastia prídu neskôr – „vďaka“ neodbornej manipulácii s pyrotechnikou.

Prečítajte si zvyšok článku »


Najužitočnejší darček týchto Vianoc je od Domelie!

Domelia radí Bez komentárov »
christmas-present-83119_640

Zháňate často spoľahlivú osobu, ktorá by postrážila vaše deti, opatrila starých rodičov, alebo vám pomohla s domácimi prácami? Ušetrite kopu eur pri hľadaní tých správnych ľudí – zabezpečte si výhodné, ročné členstvo na Domelii!
Prečítajte si zvyšok článku »


4 tipy, ako tráviť čas s deťmi počas dlhých zimných večerov

Rôzne Bez komentárov »
citanie

Deti majú neuveriteľné množstvo energie a veľmi radi si ju „vybíjajú“ šantením na ihriskách či v prírode. V tomto období sú však dni kratšie a tma nás tak zaženie domov oveľa skôr. Pre mnohých rodičov je to ideálny čas leňošiť, deťom však takéto pasívne aktivity nie sú veľmi po chuti.
Prečítajte si zvyšok článku »


Top 10 magických vianočných zvykov! Poznáte všetky z nich?

Rôzne Bez komentárov »
clanok vianocne tradicie

V kalendári nám svieti december, čo znamená, že Vianoce sú tu skutočne už o pár dní. Že ešte nemáte nakúpené všetky darčeky? Nevadí! Zvoľnite tempo a pripomeňte si, že okrem nich tiež k Vianociam patria aj rôzne čarovné zvyky a tradície. Domelia pre vás pripravila zoznam 10 známych – a možno i menej známych, vianočných zvykov. Pozrite sa, aké vianočné tradície „fičia“ v slovenských rodinách.

Prečítajte si zvyšok článku »


Zapojte deti do prác v kuchyni

Platená inzercia Bez komentárov »
dieta kuchyna

Chcete, aby vám deti pomáhali s upratovaním v kuchyni, ale sú malé a nedočiahnu všade? Stačí, keď premiestnite taniere a poháre do spodných skriniek.

Prečítajte si zvyšok článku »


Zo škôlky sa nám vracia zmenené dieťa!

Rôzne Bez komentárov »
child_

Len málokedy sa stáva, že nástup dieťaťa do školy je bezproblémový. Pre mnohé deti je totiž materská škola miestom, kde sa po prvý raz učia, aké to je byť dlhší čas bez rodičov. A tak je úplne bežné, že drobci počas prvých dní v škôlke neprestajne plačú, sú mrzutí, neustále sa pýtajú za mamou, niektoré deti sú dokonca nezvládnuteľné a rodičia ich prídu vyzdvihnúť už po pár hodinách. Každé dieťa proste reaguje na zmeny inak, niektoré sa adaptujú hneď – bez problémov, iné potrebujú na navyknutie si novému režimu viac času.

Prečítajte si zvyšok článku »


Ako zistiť, na čo má vaše dieťa talent?

Rôzne Bez komentárov »
Happy child with painted hands

Každý správny rodič podporuje svoje dieťa v činnosti, na ktorú má nadanie. Avšak ešte pred tým, ako začneme rozvíjať v dieťati jeho talent, je ho potrebné objaviť. Pýtate sa, ako ostatní rodičia prišli na to, že ich ratolesť vyniká práve v tej či onej oblasti? Ak je váš drobec ešte malý, no vy už dnes uvažujete, na čo by sa asi hodil, poradíme vám, ako spoľahlivo určiť, na čo má talent. Prečítajte si zvyšok článku »