Domelia je tu pre vás už 5 rokov!

Rôzne 1 komentár »
danka evka mata

Keď dnes hľadáte niekoho, kto by postrážil vaše deti, alebo vám pomohol s domácimi prácami, jednoducho naťukáte www.domelia.sk a začnete hľadať. Pozriete si zverejnené profily, vyberiete si toho, kto sa vám pozdáva, skontaktujete sa a hotovo. Alebo ak nemáte čas na prelúskanie sa stovkami profilov, jednoducho a rýchlo si vytvoríte vlastný inzerát so svojimi požiadavkami a vyberiete si z prihlásených záujemcov. Predstavte si však, že by pred 6 rokmi neprišiel nápad založiť Domeliu! Naše hľadanie by dnes bolo oveľa komplikovanejšie!

Prečítajte si zvyšok článku »


Nestihli ste deti zapísať na krúžky? Domelia má riešenie!

Deti, Domelia radí Bez komentárov »
gymnastika

Pozabudli ste sa v rušnom období nástupu vašich detí do školy a nestihli ste ich zapísať na krúžky? Nezúfajte, stále je tu pre vás veľa možností. Vo vašom meste funguje množstvo celoročných krúžkov, na ktoré môže vaše dieťa nastúpiť kedykoľvek.

Prečítajte si zvyšok článku »


Precvičujte so svojimi deťmi diktáty novým spôsobom!

Platená inzercia, Rôzne Bez komentárov »
titulka-diktaty

Máte doma žiakov, ktorým sa zíde písanie diktátov? Majú s nimi problémy v škole? Vyskúšajte si s nimi nový spôsob ich precvičovania! Služba OnlineDiktáty.sk umožňuje precvičovanie diktátov novým spôsobom. Všetky diktáty sú nahovorené, takže deti text nevidia, iba počujú. Musia sa poriadne sústrediť a celé cvičenie je podobné ako v škole.
Prečítajte si zvyšok článku »


Ako zariadiť rodinný dom

Platená inzercia Bez komentárov »
krby_domelia

Ak aj vy patríte k tým šťastlivcom, ktorí vlastnia rodinný dom, môžete byť až do smrti spokojní. Nikto vás odtiaľ nikdy nevyženie, svoj pozemok a aj interiér domu si upravíte podľa seba. Ak ste s výstavbou práve skončili a chystáte sa dom ešte len zariaďovať podáme vám pomocnú ruku a poskytneme vám tým niekoľko tipov a rád ako na to. Prečítajte si zvyšok článku »


Plastika, šperky alebo nová kabelka?

Platená inzercia Bez komentárov »
hodinky_domelia

My ženy sme so sebou neustále nespokojné. Stále na sebe nájdeme to, čo treba zmeniť. Jedným z výdobytkov dnešnej doby sú aj prsné implantáty. Veď ktorá žena by netúžila po krásnych prsiach? Plastické operácie dnes už nie sú vôbec žiadnym tabu. Prečítajte si zvyšok článku »


Moderná a štýlová obývačka

Platená inzercia Bez komentárov »
obyvak_domelia

Aj vy si myslíte, že bytový a interiérový dizajn nemá nič spoločné s módnym svetom? Omyl, vážení! Tieto dva pojmy sa ovplyvňujú nielen farbami, ale aj tvarmi a dá sa povedať, že idú spolu navzájom ruka v ruke. Prečítajte si zvyšok článku »


Ženy a nakupovanie

Platená inzercia Bez komentárov »
nakupovani_domelia

Ženy milujú nakupovanie, je to už proste raz tak. Mnoho prieskumov ukázalo, že je to najobľúbenejšia ženská činnosť vôbec. Odborníci argumentujú tým, že je to najmä z toho dôvodu, že ženám takto strávený čas poskytuje príležitosť na socializáciu, uvoľnenie a dokonca na kreativitu. Prečítajte si zvyšok článku »


Ako zariadiť izbu pre dve deti

Platená inzercia Bez komentárov »
nabytek_domelia

Zariadiť detskú a študentskú izbu zároveň je občas skutočne ťažké. Hlavne ak bývate v menšom byte, kde je detská izba len jedna a musia v nej spolu žiť rôzne generácie detí. Napríklad ak máte doma malého škôlkara, ktorý sa rád hrá s hračkami a stredoškoláka v tínedžerskom veku, ktorý by tie hračky najradšej rozdupal :) Prečítajte si zvyšok článku »


Škola už začala

Platená inzercia, Rôzne Bez komentárov »
skola domelia

A je to tu! Leto skončilo prišiel september, no na jeseň no vyzeralo už pár týždňov dozadu, teda aspoň podľa počasia… No to čo máme na myli, že je tu je nový školský rok. Prváčikovia sa určite tešia na nové prostredie tak odlišné a nepoznané od škôlky. Prečítajte si zvyšok článku »


Kabelka – najlepšia priateľka ženy

Rôzne Bez komentárov »
kabelka_domelia

Pre ženu hádam ani neexistuje lepšia téma, a nie len na rozhovor s kamarátkou, akou je kabelka. Je našou spoločníčkou každý jeden deň. Máme v nej všetko dôležité od kľúčov, mobilu, peňaženky, líčidiel, kozmetiky, malých pokladov až po menší chaos a neporiadok.

Prečítajte si zvyšok článku »