Sledujte nás na facebooku Sledujte nás na facebooku
O Domelii Prihlásiť Blog Kontakt
 Prihlásiť
 
Zabudli ste heslo? PRIHLÁSIŤ

opatrovanie, upratovanie, doučovanie, seniori
sken 

Domelia odporúča

 

kultúrno-výmenný a študijný program v USA
UI42 riešenia pre web ui42 riešenia pre web.

logo Maria Rojko

www.mariarojko.sk    Mária Rojko robí grafický dizajn. Navrhla naše logo.

www.pali-hana.sk exkluzívny certifikovaný európsky atestovaný nábytok pre deti vysokej kvality
www.prosenior.eu špecializované pomôcky, služby a poradňa pre seniorov 

  Funny Fellows old time band Funny Fellows - OLD TIME BAND 1860 - 1925. Koncerty, plesy, svadby, garden party, firemné a iné večierky, divadlo a komplet organizácia eventov.

Dobrý anjelStaňte sa aj Vy niekomu Dobrým anjelom. www.dobryanjel.sk
informácie pre hubárov www.nahuby.sk www.nahuby.sk - dobré recepty z húb a iné informácie pre hubárov Logo filatelistického portálu www.postoveznamky.skMáte doma filatelistu? Kvalitné informácie nie len o filatelii nájde na  www.postoveznamky.sk
zdravotnícky a informačný portál stromzdravia - zdravotnícky a informačný portál pre tých, ktorí hľadajú informácie pre podporu zdravia, zdravého životného štýlu Plavecká škola Aqua IUVENTA Plavecká škola Aqua - plávanie pre deti, mládež aj dospelých s 18-ročnou tradíciou pod vedením vysokokvalifikovaných trénerov.

Dobré nápady ako tráviť čas s deťmi www.dobrenapady.info pre deti v pohybe. Množstvo dobrých nápadov ako aktívne tráviť čas s deťmi, aktivity na doma, tipy na podujatia.

 

logo downovsyndrom www.downovsyndrom.sk Oficiálna stránka Spoločnosti Downovho syndrómu na Slovensku. Získate tu informácie aj pomoc.

Hľadáte školu, škôlku, lekára či detský kútik v Bratislave? Všetky potrebné informácie nájdete na www.bratislava.sk/rodina

 

BabyPanda Klub - detské pohybové, výtvarné a hudobné kurzy a detské tai-chi Baby Panda Klub - detské pohybové, výtvarné a hudobné kurzy. Detské Tai-chi.
www.pocitacove-tabory.sk 

Denné letné počítačové tábory pre deti

relax centrum Judy Relax centrum Judy ponúka najmodernejší spôsob ošetrenia pleti RADIO4, prístrojové ošetrenia, kozmetiku a saunu v súkromí
www.stolarstvo.net návrh, výroba a montáž nábytku do exteriéru aj interiéru www.milehracky.sk www.milehracky.sk - internetový obchodík s hračkami.     

www.blesk007.sk -  opatrovanie detí, upratovanie domácností a kancelárií