Bc.Art.Didier W. - Doučovanie

  • 32 rokov
  • 6+ rokov praxe
  • 12.00 - 15.00 €/hod.
Ovláda jazyky
slovenský jazyk, ruský jazyk
Zoznam lokalít, kde pracuje
Slovensko, Bratislava, Košice
Úroveň učiva
ZŠ 1. stupeň; ZŠ 2. stupeň ; stredná škola; vysoká škola
Max. počet žiakov
1
Akceptuje zvieratá
áno
Fajčiar
nie
Telefón
Zobraziť číslo
Popis skúseností
Profesionálny výtvarník,sochár,ilustrátor a grafik Didier Le Mar vás srdečne pozýva na komplexne súkromné hodiny kreslenia a maľovania, alebo individuálneho doučovania.
Výuku , kde si osvojíte Know-how kreslenia a výtvarne techniky starých majstrov (portrétovanie, zátišie, ilustrovanie a množstvo iných techník...), ale aj exkluzívne moderné techniky, ako je napríklad airbrush, ktoré vám otvoria bezhranične možnosti rozviať svoj talent tým správnym smerom. Srdečným a pokrokovým prístupom sa vám objasnia reálne a čiste formy umenia a jeho filozofiu. Môžte si vybrať aj z ďalších umeleckých smerov ( modelovanie z hliny , sochárstvo atď.) V prípade záujmu o súkromne hodiny je potrebne nás kontaktovať.

Kurz je vhodný pre všetky vekové kategórie, takže bez predsudkov ak cítite potrebu tvoriť no neviete ako začať,alebo tvoríte a dostali ste sa do bodu keď sa neviete posunúť ďalej Umelec Didier Le Mar vás to naučí a pomôže vám .

PRÍDTE SA AJ VY NAUČIŤ NIEČO NOVÉ DO ATELIÉRU DIDIER LE MAR.


Didier Le Mar (civilné meno Bc.Art.Didier.S.Weiser) sa zaoberá technikou olejomaľby, akvarelu, grafiky, kombinovaných techník fotografovania, sôch ,skulptúr či fresiek rozvíja ,analyticko-mystickú podobu absolútna, ktorá je štruktúrovaná presnou kompozíciou, vyváženou farebnosťou a protikladným vyjadrením dynamického estetizmu a statickej vágnosti, ktorá je v hlbokom podvedomí autora, milujúceho dynamiku ťahov štetca.
zaoberá moderným ponímaním a spracovaním hliny a vzácnych drevín ako je napr.OUDH ktoré je spracované z majstrovským tradičným spôsobom starých majstrov s dôrazom pre moderný detail.Zotrval na tom poli abstrakcie a golden art shadow ako aj coloroteraphy a Feng shui prvkami . Bc.Art.Didier.S Weiser, ktorý neprestal usilovať o umelecké dielo kontemplatívne, prestúpené aurou umeleckého života.

Mimo časové kreácie znásobené neohraničenosťou priestoru, ponúkajú realitu načrtnutú presným vnímaním vonkajšieho taktiež vnútorného putovania života a životných situácií, deštruktívnych schopností, pričom človek v úlohe maliara a fotografa sa stáva pozorovateľom, ktorý prináša absolútne vernú a oslnivo priezračnú impresiu mystického okamihu, vyplývajúceho zo zmyslového vnímania jemne diferencovanej, sústredene načrtnutej elegancie.
Frekvencia doučovania
  • pravidelne
  • nepravidelne (príprava na prijímačky, monitor)
Miesto doučovania
  • v mieste bydliska domácnosti, ktorá hľadá výpomoc
Doučuje predmety
  • dejepis
Vie poskytnúť starostlivosť pri
  • dysgrafia
Pridané zručnosti
  • výtvarné umenie
Kalendár pracovnej dostupnosti
  Po Ut Str Št Pi So Ne
6 - 10
10 - 14
14 - 18
18 - 22
22 - 6