Sledujte nás na facebooku Sledujte nás na facebooku
O Domelii Prihlásiť Blog Kontakt
 Prihlásiť
 
Zabudli ste heslo? PRIHLÁSIŤ

opatrovanie, upratovanie, doučovanie, seniori
sken 

Ako si na Domelii nájdem prácu?
Vyplňte profil podľa typu služby, ktorú chcete vykonávať (opatrovanie detí, pomoc v domácnosti, doučovanie alebo starostlivosť o seniorov). Na základe tohto profilu vás budeme informovať o nových inzerátoch od rodín, ktoré budú na Domelii zverejnené. Odpovedať môžete na inzeráty zverejnené na www.domelia.sk, aj na tie, o ktorých sme vás neinformovali e-mailom. V odpovedi uveďte aj kontakt na vás (telefón alebo e-mail).
Taktiež vás podľa profilu môžu vyhľadať rodiny, ktoré hľadajú poskytovateľa a kontaktovať vás – napíšu vám správu, alebo zatelefonujú. Na túto správu odpovedzte čo najskôr. Ak do 5 dní na takúto správu písomne  neodpoviete, Váš profil deaktivujeme.

Ako zistím, že bol na Domelii zverejnený nový inzerát?
Na vašu e-mailovú adresu vám zašleme správu, že bol zverejnený inzerát, ktorý zodpovedá vašemu profilu a je pre vás zaujímavý.
 
Ako zistím, že ma na Domelii kontaktovala nejaká rodina?
Na vašu e-mailovú adresu vám zašleme správu, že vás kontaktovala rodina a ponúka vám prácu.

Načo mám vyplniť kalendár, keď v profile aj tak musím vyplniť dobu, kedy pracujem?
Podľa vyplneného kalendára rodina hneď vidí, kedy ste k dispozícii. Vyplnený kalendár je presnejšia informácia o tom, v ktoré dni a hodiny môžete pracovať.

Ako vložím do Domelie fotografiu?
Stačí, keď kliknete na obrázok, ktorý je teraz namiesto vašej fotografie. Vyberte jednu z vašich fotografií, ktorú máte v počítači a načítajte ju. Načítanie fotografie môže trvať dlhšie, preto si ju, ak môžete, najprv podľa možností zmenšite.

Ako rýchlo si na Domelii nájdem prácu alebo brigádu?
Nevieme vám zaručiť, že si u nás prácu nájdete do mesiaca alebo na presný termín. Všetko záleží od potrieb rodín, ktoré na Domelii hľadajú poskytovateľov. Podľa našich skúseností tieto služby rodiny hľadajú po celý rok, no najviac v januári, máji a septembri. Najviac inzerátov je v okolí Bratislavy a na západnom Slovensku.

Ako na mňa rodina získa kontakt, keď nezverejním moje telefónne číslo?
Rodina vás môže kontaktovať cez Domeliu - napíše vám správu. O tom, že vás niekto kontaktoval vám napíšeme e-mail. Preto si nemusíte denne strážiť vašu schránku na Domelii.

Prečo administrátor deaktivoval môj profil?
Na Domelii zverejňujeme profily, ktoré o poskytovateľke/-ovi podávajú dostatočné informácie. Nezverejňujeme profil, ktorý nemá fotografiu, nemá vyplnený kalendár a zároveň je v popise napísané nedostatočné množstvo informácií (menej ako 200 znakov).
Taktiež deaktivujeme profil poskytovateľovi, ktorý do 5 dní neodpovedal rodine, ktorá ho kontaktovala priamo cez Domeliu.

Ako si môžem upraviť alebo zmeniť môj profil?
V záložke Moje profily je pri každom zverejnenom profile možnosť ho upraviť.

Už si na Domelii nehľadám prácu. Ako môžem môj profil z Domelie odstrániť?
Pri každom zverejnenom profile v záložke Moje profily je možnosť profil Deaktivovať. Keď deaktivujete svoj profil, prestanete sa na Domelii zobrazovať, rodiny vás nebudú kontaktovať a my vám nebudeme zasielať informácie o aktuálnych inzerátoch.
Váš profil môžete kedykoľvek znova zverejniť.

Prečo rodina neodpovedala na moju správu?
Je možné, že rodina už nemá prístup do Domelie a na vašu správu nestihla odpovedať. Alebo, pokiaľ ste reagovali na inzerát, ktorý rodina zverejnila, je možné, že na inzerát odpovedalo veľa poskytovateľov (niekedy je to aj 30 ľudí) a vtedy nezvyknú odpovedať všetkým.

Vyberte vyhľadávacie kritériá