Mária Č. - Babysitting

9
 • 24 years
 • 6+ years of experience
 • 5.00 - 10.00 €/hour
  100% response rate to messages, 2 days average response time
Speaks
Slovak language, Czech language, English language
List of locations where he/she works
Trenčín, Trnava
Age of children
0 - 1 year; 1 - 3 years; 3 - 6 years; 6 - 10 years; 10 years and more
Maximum number of children
3
Tolerates pets
yes
Smoker
no
Provides social services under Act No. 448/2008
no
Average profile rating 9
Rating's comments from households:
Tomas A., júl 2019
Majka je velmi mila a zodpovedna. K detom ma hravy pristup a moj 2,5- rocny syn si ju hned oblubil.
Katarína N., jún 2019
Majka si naše deti získala už od prvého stretnutia a vždy sa na jej príchod veľmi tešili. Vie zaujať deti rôznych vekových kategórií, od najmenších batoliat, cez predškolákov až po školákov. Dokáže sa venovať naraz aj viacerým deťom, prípadne dvojičkám. Sprevádza ju pozitívne naladenie a optimizmus.… Show more 
Lukas I., jún 2018
Majka bola pre nás veľkým prínosom. Dcéra si Majku obľúbila už od prvého dňa. Na majku sme sa vedeli vždy spoľahnút a bola dostupná vždy keď sme potrebovali a nemala školské povinnosti.
Drahomíra D., október 2017
Majka si deti svojim pozitívnym prístupom získala takmer okamžite. Je veľmi milá, usmievavá, starostlivá, zodpovedná a samostatná. Deti boli v jej opatere šťastné a spokojné čo bolo pre mňa veľmi dobrým signálom. Hru vedela pekne prispôsobiť veku našich detí. Vedela operatívne pomôcť a prispôsobiť… Show more 
Alexandra P., máj 2017
velmi samostatna,pohotova,mila zienka...
vrelo odporucam
Mária K., máj 2017
Bola som snou velmi spokojna prvu som mala viktoriu ked som cakala dvojicky. . A ked sa narodili dalsie hned mi zavolala ci mi moze pomoct z detmi. Odporucam ju dalej
Lenka F., máj 2017
Neda sa opisat slovami, co nam Majka poskytla... S kazdym jej prichodom k nam prislo domov svetlo :) Nasa dcerka Dorotka (3r) ju zboznuje, rovnako sme si ju oblubili aj my. Dorotke sa venovala na 100%, Ma vztahovy pristup k detom, je uzasne trpezliva, laskava a vie krasne deti naviest aj bez natlaku… Show more 
Blanka T., máj 2017
S opatrovaním som bola maximálne spokojná. Majka je milá, šikovná, láskavá k deťom a nekonfliktná. Deťom sa venovala v maximálnej miere a oni ju zbožňovali. Jednoznačne odporúčam
Experience description
Navštevovala som cirkevné gymnázium v Prešove, pokračujem v štúdiu na Trnavskej univerzite v Trnave, odbor: psychológia - magisterský stupeň.
K deťom mám veľmi blízko, pretože som z veľkej rodiny, tak o deti nebolo núdzu. Mám 24 rokov, už od svojich 12 rokov sa chodievam starať o deti. Zo začiatku to boli moji bratranci a sesternice, od 15 rokov to boli aj cudzie deti.
Chodievala som na výpomoc jednej maminke, kde som sa starala o 3 dievčatká, jedna mala 3 rôčky a tie mladšie dvojičky mali 1,5 roka. Takto som k ním chodievala 2 roky. Neskôr som sa starala o 2 detičky, chlapček mal 5 rokov a jeho mladšia sestrička 2,5 roka. Jednalo sa o výpomoc v poobedňajších hodinách na 3-4 hodinky, niekedy som zostávala aj na noc. Potom som sa starala aj o dievčatko ktoré malo 2,5 roka, ale to bola len poobedňajšia výpomoc na 1-3 hodiny. Pokračovalo to ďalšou (úžasnou) rodinkou, kde som sa primárne starala o dvojičky, občas súčasne o všetkých 5 detí naraz, čo bolo výzvou ale nakoniec aj krásnym spoločným časom! :)
Čím by som sa chcela rodičom aj zároveň poďakovať, že sa nebáli a svoje deti mi zverili! Ich dôvera vo mňa ma povzbudzovala a pomáhala mi prekonávať svoje limity :)

Ešte by som rada dodala, že mám za sebou niekoľko táborových turnusov v rôznych vekových kategóriách, kde sme mali na starosti niekedy aj naraz 10 detí, ale v tom prípade sa jednalo o detí staršie ako 6 rokov.

Každým rokom sa moje skúsenosti rozširujú, každým rokom poznávam nové a nové detičky, učíme sa nové pesničky a hlavne, rozvíjame naše hlavičky ;) .

Každopádne deti sú mi blízke, veľmi rada s nimi trávim svoj čas a ešte radšej som, ak tým môžem pomôcť. A keďže s nimi mám celkom dosť skúseností a momentálne aj študujem psychológiu, sú mi tieto malinké, rozkošné bytosti ešte bližšie! :)

Teším sa, ak som Vás zaujala, veľmi rada spoznám Vás a Vaše deti, prajem pekný deň.

P.S. Stanoviť odmenu za opatrovanie Vašich detí už teraz, je náročné, všetko závisí od vzájomnej dohody, od toho, ako často by to bývalo, koľko detí by to bolo a podobne. Preto ma informujte a ja veľmi rada odpíšem a dohodnem sa s Vami. Ďakujem! :)

Referencie:
Tieto informácie nájdete v časti "hodnotenia" v mojom profile. Ostatné Vám podám a bližšie vysvetlím na Vaše požiadanie.
Frequency of babysitting
 • occasionally or irregularly
Place of babysitting
 • in the place of the household residence seeking a helper
Provides the following services beside babysitting
 • serving meals
 • putting children to bed
 • walks and playground supervision
 • help with homework
 • taking kids to freetime activities and trainings
 • serving medicine
 • providing first aid
 • taking care of pets
 • cleaning the child's bedroom
 • cleaning the kitchen
Additional skills
 • singing
 • playing a musical instrument
 • art and crafts
 • sport and coaching
 • creative approach to children
Availability calendar
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6 - 10
10 - 14
14 - 18
18 - 22
22 - 6