Často kladené otázky

Pre firmy
Stačí prejsť na stránku https://www.domelia.sk/registracia?type=3 a v krátkom formulári vyplniť emailovú adresu a heslo. Po zaregistrovaní sa Ti vytvorí Konto Firmy, ktoré budeš potrebovať pri využívaní možností na stránke.
Najprv je nevyhnutné sa zaregistrovať, následne máš možnosť prezerať profily pomocníkov alebo zverejniť pracovné inzeráty. Pokiaľ máš záujem sa skontaktovať s pomocníkmi, či prečítať si správy od pomocníkov alebo máš záujem zverejniť si firemný profil medzi ostatnými profilmi na stránke, je potrebné si vytvoriť objednávku. K objednávke sa dostaneš cez cenník: https://www.domelia.sk/cennik
Bezplatné členstvo ponúka: neobmedzené prezeranie profilov pomocníkov, neobmedzené zverejňovanie inzercií, notifikácie o vyhovujúcich profiloch pomocníkov. Platené mesačné členstvo stojí 50€ bez DPH a naviac ponúka: profil Tvojej spoločnosti v zozname profilov, neobmedzené kontaktovanie domácností, neobmedzené kontaktovanie pomocníkov, možnosť hodnotiť prácu pomocníkov, notifikácie o vyhovujúcich inzerátoch domácností. Pri ročnom členstve ponúkame 25% zľavu, čo mesačne predstavuje 37,42€ bez DPH.
Nie, náš portál má pôsobnosť po celom Slovensku, pokrývame celú krajinu. Pôsobíme aj v Čechách www.domelie.cz a v Maďarsku www.domelia.hu .
Stačí sa prihlásiť do svojho konta, kde v hornom menu klikni na Nástenku. Tu, v časti Dĺžka členstva, nájdeš informácie o platnosti aktuálneho členstva, pod ktorým sa ti zobrazí možnosť prejsť na Prehľad objednávok alebo rovno možnosť Zrušiť predplatné. Kliknutím na možnosť Zrušiť predplatné sa ti automaticky zruší predplatné členstva.