24.09.2019

Hľadáme doučovateľku anglickej konverzácie pre dcérku (Peter L.)

ČLEN
  • Bratislava 3 - Nové Mesto
  • 10 €/hod.
Hľadáme doučovateľku anglickej konverzácie pre dcérku
Popis práce
Hľadáme doučovateľku angličtiny pre našu 8-ročnú dcérku (4. ročník ZŠ). Máme záujem o hodiny konverzácie, prípadne spojené s precvičovaním látky preberanej v škole. Dcérka navštevuje hodiny angličtiny v rámci školy a navyše aj ako poobedný krúžok angličtiny. Pre dcérku hľadáme niekoho, kto sa s ňou v angličtine porozpráva o bežných témach a kto jej pomôže v konverzácii precvičiť to, čo preberá v škole a na krúžku.
Od záujemkyne očakávame, že je komunikatívna, že má skúsenosti s doučovaním detí, a že angličtinu používala počas študijného alebo pracovného pobytu v anglicky hovoriacej krajine. Zároveň očakávame od záujemkyne výbornú znalosť anglickej gramatiky a štylistiky, aby pri konverzácii vedela dcérku podľa potreby korigovať ku správnej komunikácii.
Konverzácia môže prebiehať u nás doma na Kramároch. Predbežne v utorky a/alebo štvrtky, so začiatkom medzi 17:00-17:15, s trvaním jednej konverzácie 45 - 60 minút (zo začiatku určite len 45 minút. Neskôr sa môže predĺžiť).
Máme záujem o skúšobnú hodinu za úhradu. Prosíme záujemkyňu uviesť aj presnú sumu, ktorú očakáva za jednu konverzáciu. Cenu v inzeráte uvádzame približne a je vecou vzájomnej dohody.
Ďakujeme.

Frekvencia doučovania
pravidelne
Miesto doučovania
  • v mieste bydliska domácnosti, ktorá hľadá výpomoc
Cudzí jazyk
  • anglický jazyk
Počet študentov
1
Úrovne učiva
  • ZŠ 1. stupeň
Požadovaný jazyk
slovenský jazyk
Termín nástupu
01.10.2019
Domáce zvieratá vlastnia
nie
Doma fajčia
nie
Reagovať na inzerát