09.10.2020

Hranie sa s dieťatkom :) (Barbora D.)

ČLEN
  • Bratislava 1 - Staré Mesto
  • 5 €/hod.
  • počet detí: 1
  • vek dieťaťa: 0 - 1 rok
Hranie sa s dieťatkom :)
Popis práce
Potrebovala by som nájsť žienku, ktorá by nám pomohla vyplniť pár hodín týždenne hrou pre našu 1,5 rocnu dcéru. Budem čo najpodrobnejsia, aby si sa prihlásila, iba keď sa v inzeráte celkom nájdeš, že to je presný opis teba :)
1. Nepravidelne stráženie - pár krát za týždeň 2 max. 3 x na hodinku a pol, pokiaľ ja budem riešiť pracovné veci, byť s dieťatkom doma/vonku na ihrisku, naplno sa mu venovať.
Veľmi by som ocenila montessori prístup/ skúsenosti, nielen v hre ale aj vo výchove. Ak máš nejaké praktické skúsenosti, alebo školenia super!
2. Adaptácia bude asi trošku náročnejšia, lebo ma pár ľudí, ktorých má obľúbených a na nových si musi dlhsie zvykať. Čiže prvé stretnutia budú aj so mnou/s manželom aby sa otukala a spoznali sme sa navzájom ;)
3. Máme myslím, skôr volnejsi štýl výchovy takže žiadne presne pravidlá u nás niesu, čiže aj nato je dobré sa nadstavit a byť skôr menej konvenčný ;)
4. Niektoré časy budú flexi, ale väčšinou to bude 15:00 - 18:00 a niečo medzi tým.
5. Hľadáme dlhodobú ! spoluprácu prosím toto si zvážte či si ochotná sa zaviazať na viac ako mesiac :) nehľadáme nikoho, kto počas korony hľadá rýchlo na privilepsenie prácu. Skôr ako doplnok k štúdiu, práci a pod.
6. Dieťatko je dosť samostatne, odlienkovane, uspavanie, papanie riešim ja.
Ďakujem a teším sa na novú kamošku pre dcérku.

Frekvencia opatrovania
  • nárazovo alebo nepravidelne
Miesto opatrovania
  • v mieste bydliska domácnosti, ktorá hľadá výpomoc
Požadovaný jazyk
slovenský jazyk
Termín nástupu
07.10.2020
Domáce zvieratá vlastnia
nie
Doma fajčia
nie
Reagovať na inzerát