06.09.2023

Hľadám poobedňajšiu a víkendovú opatrovateľku deti v BA - musí byť šoférka s autom (Natalia G.)

ČLEN
 • Bratislava 3 - Nové Mesto
 • 123 456 €/hod.
 • počet detí: 2
 • vek dieťaťa: 1 - 3 rokov, 3 - 6 rokov
Hľadám poobedňajšiu a víkendovú opatrovateľku deti v BA
Popis práce
Som slobodná matka päťročného dievčatka a skoro trojročného synčeka, ktorá sa po v 26-ich rokoch v Londýne minulý rok vrátila do Bratislavy. Keďže som na plný úväzok zamestnaná a často služobne cestujem do zahraničia aj niekoľko dní potrebujem mať kompletne vykrytú starostlivosť ako o deti tak aj domácnosť. Momentálne na 24h denne na turnusy zamestnávam domácu pani t.j “gazdinu“ a k tomu jednu pani opatrovateľku deti na úväzok od pondelka do piatka. Bývame v Bratislave na Kolibe. Do tejto modernej rodiny teraz hľadáme novú pani opatrovateľku, ktorá by mohla robiť aspoň trikrát do týždňa poobede (cca od 15h do 21-21.30h) do večera, respektíve niekedy aj do nasledujúceho rána a niektoré víkendy, aj s prespaním. Hľadám pani na dlhodobú dlhodobú spoluprácu, teda stáleho člena našej rodiny.

Od septembra chodia obe deti do škôlky, pričom moja dcérka chodí až do poobedia, ale môj synček bude chodiť len doobeda. Obidve deti budú mať aktivity, respektíve záujmové krúžky, ale len poobede (cca niekde medzi 15-18h). Tým pádom potrebujem ďalšiu pani opatrovateľku na starostlivosť o jedno dieťa, s ktorým sa bude chodiť na záujmové krúžky, pokým druha opatrovateľka je s druhým dieťaťom. Očakávam že takúto výpomoc budem potrebovať aspoň trikrát za pracovný týždeň ale presne ktoré dni sa ešte určí podľa rozvrhu aktivít a to sa nevyjasní až do polky septembra. Vtedy keď ja som osobne v Bratislave, t.j. necestujem, potrebujem aby opatrovateľka často zostala pokým obe deti nezaspia, čo sa trochu mení, ale treba očakávať že by zostala do cca 20.30-21-21.30h. Po kružkoch bude doma treba pomôcť pri večeri, s kúpaním a ukladaním na spánok. Ale v prípade že ja budem na služobnej ceste bude treba niekedy zostať aj na noc až do cca 8 až 8.30 ráno pokým spolu s pani gazdinou sa nevychystaju deti do škôlky. Navyše často budem potrebovať opatrovateľku aj na víkendy, ideálne na celý víkend alebo aspoň jeden až jeden aj pol dňa, včetne prespania, ale nie každý víkend.

Pani musí byť vysoko flexibilná a musí byť schopná spoľahlivo a pravidelne odpracovať tieto dni:

A/ aspoň 3x do týždňa pracovať medzi 15/15.30h a 18h (kedy sa deti vozia na krúžky); respektíve často až do 21h ak sa aj ukladajú na spánok. Raz alebo dvakrát z týchto troch dní aj prespávať až do 8.30 ráno, pretože niekedy bude treba zostať až do nasledujúceho rána pokým deti nepôjdu do škôlky. Podotýkam, že počas prespávania u nás doma spí opatrovateľka v izbičke spolu s mojím synčekom, ktorý ale veľmi dobre spí.

B/ keď som ja na služobnej ceste tak bude treba navyše k bodu A pracovať niekedy od poobedia (čas by sa určil podľa potreby) a prespávať do 8.30 ráno a spolu s pani gazdinou sa kompletne postarať o deti (t.j. večera, kúpanie, uspávanie, a ráno zobúdzanie, raňajky a vychystanie a odprevadenie do škôlky). Tieto prespávačky, keď ja budem na služobnej ceste, sa budú deliť medzi oboma opatrovateľkami.

C/ často, ale nie každý víkend potrebujem výpomoc aj počas víkendov, včetne prespania aspoň jednej noci, na cca 24-36h, napríklad od piatka podvečera do nedele rána alebo obeda. Niektore víkendy si budem vedieť vykryť inými opatrovateľkami, takže to nebude treba robiť každý víkend, ale zase budú víkendy kedy by sme chceli ísť aj na 2 alebo 3 dni preč a bolo by dobré keby pani opatrovateľka mohla ísť s nami na takéto mini dovolenky.

Vysnívaný bonus by bolo keby pani bola dostatočne flexibilná respektíve bez záväzkov, tak aby mohla s nami chodiť aj do zahraničia. Napríklad v povianočnom/silvestrovskom/veľkonočnom období ísť s nami na hory kde deti budú lyžovať. Úplne ideálne by bolo keby sa pani mohla uvoľniť aj na približne 5 týždňové obdobie v júli alebo auguste. Vtedy chodíme do chorvátska.

V sumáre potrebujem pani s nasledujúcimi vlastnosťami a schopnosťami:

- Pani ktorá má bohaté skúsenosti s opatrovaním detí približne v tomto veku, včetne opatrovania v noci, má viditeľne veľmi pozitívny a energický prístup k deťom, je bezkonfliktná, vysoko flexibilná, prispôsobivá a zodpovedná, ale pritom hravá a má dobré referencie.

- Podmienkou je, že pani musí byť nielen veľmi dobrá šoférka a vyznať sa v Bratislave, ale musí mať aj vlastné auto, v ktorom bude deti rozvážať na rôzne krúžky alebo ihriská. Za odjazdené kilometre bude mať samozrejme zaplatené.

- Moje deti majú neskutočne veľa energie, a veľa športujú, preto potrebujem aby pani opatrovateľka mala dostatok síl, energie, a vitality aby mohla za nimi napríklad stíhať keď sa synček kolobežkuje a dcérka bicykluje na železnej studienke, dcérku držať keď je na preliezačke, skákať s deťmi na trampolíne, plávať a hrať sa s nimi vo vode či už pri mori alebo v bazénoch, ťahať sánky do kopca a sánkovať sa, stále nakladať a vykladať kočiar, tašky, deti, kufre do a z auta, respektíve na cestách. Nechcem tým povedať že vyslovene hľadám mladšiu ženu, práveže mám veľmi dobré skúsenosti s vitálnymi ženami plných energie v štyridsiatke a päťdesiatke, ktoré majú aj relevantné skúsenosti s deťmi, šoférovaním, organizáciou práce a podobne. Len chcem upozorniť že táto práca vyžaduje určitú fyzickú zdatnosť a energiu, ale zase máme pri tom veľa srandy.

- Úplne ideálne by s nami pani mohla cestovať aj do zahraničia podľa potreby tak ako to bolo popísané vyššie, v povianočnom resp. silvestrovskom období ako aj veľkonočnom období (zakaždým približne 10 až 12 dní) a ísť s nami v lete do Chorvátska na 3 až 5 týždňovov

- V prípade potreby bude treba niekedy pomôcť aj s drobnými domácimi prácami

Finančné ohodnotenie je jednotné pre každú pani čo u mňa pracuje v našej rodine. Platím od odpracovaných časových blokov, väčšinou nie od konkrétnych hodín. V praxi to vyzerá približne takto:

- každých 24h strávených u nás doma respektíve s nami, či už na Slovensku alebo v zahraničí, čiže aj s prespaním, je €100 (gazdiné a opatrovateľky sú platené rovnako)
- práca od poobedia cca od 15 alebo 15 30 hodín do nasledujúceho rána keď sa deti odovzdajú do škôlky čiže do cca 8.30h ráno, je €65
- práca od poobedia cca od 15 alebo 15 30 hodín do cca 20.30-21h (podľa toho ako zaspí synček), je €50

Hľadám kandidátku ktorá by bola schopná robiť túto prácu dlhodobo, možno aj niekoľko rokov. Úprimne povedané táto práca je ideálna pre ženu, ktorá nemá veľa záväzkov, napríklad počas sviatkov, ktorá má iné flexibilné zamestnanie, ale ktoré jej umožňuje byť vysoko flexibilná. Myslím si, že ak pani bude s nami cestovať aj do zahraničia respektíve urobí dlhý turnus v chorvátsku, bude často robiť víkendy, tak si myslím že si dokáže zarobiť veľmi slušné peniaze, aj keď sa to nedá dopredu presne vyčísliť.

Prosím napíšte mi motivačný email s vašimi skúsenosťami a napíšte mi aj trošku o Vás a Vašej osobnej situácii.
Teším sa na vašu odpoveď.

Frekvencia opatrovania
 • pravidelne popoludní a večer
 • nárazovo alebo nepravidelne
Miesto opatrovania
 • v mieste bydliska domácnosti, ktorá hľadá výpomoc
Požadovaný jazyk
slovenský jazyk
Termín nástupu
11.09.2023
Vyžaduje sa vykonávanie nasledovných činností
 • varenie, pečenie
 • podávanie jedla
 • ukladanie detí na spánok
 • prechádzky a pobyt na detskom ihrisku
 • sprevádzanie na záujmové krúžky a tréningy
 • rozvoz detí autom
 • podávanie liekov
 • poskytnutie prvej pomoci
 • bežné upratovanie detskej izby
 • drobné nákupy
Vítané sú zručnosti
 • spev
 • výtvarné umenie
 • kreativita a hravosť v prístupe k deťom
Domáce zvieratá vlastnia
nie
Doma fajčia
nie
Reagovať na inzerát