04.08.2022

Altdorf -Pfettrach - opatrovanie pani v obci v okrese Landshut v Bavorsku v Nemecku (VIP Extra, s.r.o.)

FIRMA ČLEN
  • Nemecko
  • 1 410 € / mes.
Altdorf -Pfettrach - opatrovanie pani v obci v okrese Landshut
Popis práce
Nástup: 8.8.2022
Dĺžka turnusu: 1 mesiac 6 týždňov alebo 2 mesiace
Plat: (vrátane diét a cestovného) 10,45 €/hod. (≈ 1 mesiac: 1410€ 6 týždňov: 1974€ alebo 2 mesiace: 2820€ €)
Bonus v prípade 2-mesačnéhu turnusu - 200 eur bonus cestovné €
Druh spolupráce: slovenská pracovná zmluva
POŽIADAVKY NA OPATROVATEĽKU
Pohlavie: žena
Vek: 30-65
Znalosť nemčiny: mierne pokročilá nemčina
Vodičský preukaz: Nie
Fajčenie: Áno
KLIENT
Vek: 87 rokov
Výška a váha: 178 | 78
Stupeň ošetrenia: pani je zaradená do 1. stupňa ošetrovania.
Návštevy ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Bývanie: pani býva sama v dome so záhradou.
Domáce zvieratá: má domáce zviera (mačka).
Internet: Áno
Nočné vstávanie: nie je potrebné, respektíve iba príležitostne.
Zdravotný stav: pani má diabetes typu 1, zábudlivosť, inkontinencia, pani je očkovaná proti Covid-19.Potrebuje pomoc pri používaní wc ináč je mobilná, v dome používa rolátor a na prechádzky vozík.

Pohyblivosť: pani je mobilná, v dome sa pohybuje pomocou rolátora.
NÁPLŇ PRÁCE
Starostlivosť o pacienta: opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní, pri pohybe.
Starostlivosť o domácnosť: jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).

Frekvencia opatrovania
  • na turnusy
Počet seniorov, ŤZP
1
Vyžadovaný certifikát
nie
Bežné činnosti pri opatrovaní
  • bežné upratovanie
  • drobné nákupy
  • príprava a servírovanie jedla
Požadovaný jazyk
slovenský jazyk
Termín nástupu
08.08.2022
Požaduje tieto odborné činnosti
  • pomoc pri osobnej hygiene
  • pomoc pri obliekaní a vyzliekaní
  • sprievod pri chôdzi
Domáce zvieratá vlastnia
áno
Doma fajčia
nie
Údaje o firme
VIP Extra, s.r.o.
Miletičova 21, 82108 Bratislava, Slovensko
Zobraziť číslo