04.08.2022

Mníchov – opatrovanie pani (VIP Extra, s.r.o.)

FIRMA ČLEN
  • Nemecko
  • 1 800 € / mes.
Mníchov – opatrovanie pani
Popis práce
VŠEOBECNÉ
Nástup: 21.08.2022
Dĺžka turnusu: 1 mesiac 6 týždňov alebo 2 mesiace
Plat: (vrátane diét a cestovného) 10,45 €/hod. (≈ 1 mesiace – 1800€, 6 týždňov – 2520€, 2 mesiace - 3600€ €)
Bonus + 200€ extra cestovné aj za 1 mesačný turnus €
Druh spolupráce: slovenská pracovná zmluva

POŽIADAVKY NA OPATROVATEĽKU
Pohlavie: žena
Vek: 30-65
Znalosť nemčiny: pokročilá až dobrá nemčina
Vodičský preukaz: Nie
Fajčenie: Nie
Ďalšie požiadavky: Rodina preferuje nefajčiara.

KLIENT
Vek: 82
Výška a váha: 186cm | 75kg
Stupeň ošetrenia: Pani je zaradená do 3 stupňa ošetrovania.
Domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba
Bývanie: Pani býva sama v byte.
Domáce zvieratá: Nechová žiadne domáce zvieratá.
Internet: Áno
Nočné vstávanie: je potrebné, príležitostne.
Zdravotný stav: ľahká demencia, začínajúca inkontinencia, nosí plienky, rameno po operácií, amputácia prsta
Pohyblivosť: pohyb s pomocou, pohybuje sa pomocou rolatora, invalidneho vozíka

NÁPLŇ PRÁCE
Starostlivosť o pacienta: opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní, pri pohybe.
Starostlivosť o domácnosť: jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).

Frekvencia opatrovania
  • na turnusy
Počet seniorov, ŤZP
1
Vyžadovaný certifikát
nie
Bežné činnosti pri opatrovaní
  • bežné upratovanie
  • drobné nákupy
  • príprava a servírovanie jedla
Požadovaný jazyk
slovenský jazyk
Termín nástupu
21.08.2022
Požaduje tieto odborné činnosti
  • pomoc pri osobnej hygiene
  • pomoc pri obliekaní a vyzliekaní
  • sprievod pri chôdzi
Domáce zvieratá vlastnia
nie
Doma fajčia
nie
Údaje o firme
VIP Extra, s.r.o.
Miletičova 21, 82108 Bratislava, Slovensko
Zobraziť číslo