04.08.2022

Taufkirchen-opatrovanie pani pre opatrovateľku v malej obci južne od Mníchova (VIP Extra, s.r.o.)

FIRMA ČLEN
  • Nemecko
  • 1 560 € / mes.
Taufkirchen-opatrovanie pani pre opatrovateľku v malej obci
Popis práce
VŠEOBECNÉ
Nástup: 7.8.2022
Dĺžka turnusu: 1 mesiac 6 týždňov alebo 2 mesiace
Plat: (vrátane diét a cestovného) 9€ €/hod. (≈ 1 mesiace – 1560€, 6 týždňov – 2184€, 2 mesiace - 3120€ €)
Bonus + 200€ extra cestovné aj za 2 mesačný turnus €
Druh spolupráce: slovenská pracovná zmluva

POŽIADAVKY NA OPATROVATEĽKU
Pohlavie: žena
Vek: 30-65
Znalosť nemčiny: mierne pokročilá nemčina
Fajčenie: Áno
Ďalšie požiadavky: Fajčenie je povolené vonku.

KLIENT
Vek: 85
Výška a váha: 160cm | 100kg
Stupeň ošetrenia: Pani je zaradená do 2 stupňa ošetrovania, bez obmedzenia každodenného života.
Návštevy ošetrovateľskej služby: Domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Bývanie: Pani býva sama v byte.
Domáce zvieratá: Nechová žiadne domáce zvieratá.
Nočné vstávanie: Nočné vstávanie je občas potrebné.
Zdravotný stav: Pani je pri zmysloch, Začiatočná inkontinencia, potrebuje pomoc pri používaní wc.
Pohyblivosť: Pani je mobilná ale občas potrebuje dozor pri pohybe.

NÁPLŇ PRÁCE
Starostlivosť o pacienta: Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní, pri pohybe.
Starostlivosť o domácnosť: Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).

Frekvencia opatrovania
  • na turnusy
Počet seniorov, ŤZP
1
Vyžadovaný certifikát
nie
Bežné činnosti pri opatrovaní
  • drobné nákupy
  • príprava a servírovanie jedla
  • dohľad
Požadovaný jazyk
slovenský jazyk
Termín nástupu
07.08.2022
Požaduje tieto odborné činnosti
  • pomoc pri osobnej hygiene
  • pomoc pri obliekaní a vyzliekaní
  • sprievod pri chôdzi
Domáce zvieratá vlastnia
nie
Doma fajčia
nie
Údaje o firme
VIP Extra, s.r.o.
Miletičova 21, 82108 Bratislava, Slovensko
Zobraziť číslo