Adam O. - Doučovanie

0 NOVÝ
  • 24 rokov
  • 6+ rokov praxe
  • 10.00 - 15.00 €/hod.
    Čaká na prvú správu
Ovláda jazyky
slovenský jazyk, anglický jazyk, taliansky jazyk
Zoznam lokalít, kde pracuje
Bratislava
Úroveň učiva
ZŠ 1. stupeň; ZŠ 2. stupeň ; stredná škola; vysoká škola
Max. počet žiakov
2
Akceptuje zvieratá
áno
Fajčiar
nie
Popis skúseností
Zdravím Vás milí čitatelia môjho profilu. Som veľmi rád, že ste sem zavítali.

Dovoľte mi aby som sa Vám predstavil. Volám sa Adam, mám 23 rokov a som študentom Slovenskej technickej univerzity. Hudbe sa venujem od 13 rokov, kedy som začal navštevovať základnú umeleckú školu v Trenčíne - odbor gitara. Štúdium som úspešne ukončil a hudbe sa venujem dodnes.

V spomínanej ZUŠ-ke od roku 2013 (s prestávkou) pôsobím dodnes ako učiteľ hudby, kde vyučujem prevažne deti prvého a druhého stupňa základnej školy. Rád pracujem s deťmi a taktiež sa nebránim pracovať s ostatnými vekovými kategóriami. V prípade učenia sa na hudobný nástroj, vek nehrá žiadnu úlohu. Na gitaru sa pod správnym vedením dokáže naučiť hrať naozaj každý. Stačí len chcieť a mať chuť.

Svoje hudobné znalosti neustále prehlbujem a vzdelávam sa v danom obore. Nikto nespadol z neba učený a človek sa vzdeláva celý život. Absolvoval som niekoľko kurzov ohľadom gitary, hudobnej teórie a náuky. Prezrel som nespočetné množstvo videí od rôznych zahraničných učiteľov a youtuberov. Taktiež som prečítal veľké množstvo odbornej literatúry zaoberajúcej sa hudbou (slovenská, česká, nemecká, anglická).
V minulosti som pôsobil vo viacerých kapelách a hudobných projektoch rôzneho hudobného zamerania (od metalu cez rock až po pop).
Svoje nadobudnuté poznatky z oblasti hudby aplikujem do praxe každý deň a využívam ich najmä pri komponovaní hudby pre kapelu, v ktorej v súčasnosti pôsobím na pozícií rytmického gitaristu.
Vo voľnom čase sa venujem komponovaniu, skladaniu a aranžmá elektronickej, filmovej, a orchestrálnej muziky a postupne sa ponáram hlbšie, prehlbujem svoje zručnosti a kombinujem a prepájam rôzne hudobné žánre.

Hudobné štýly nerozlišujem, pretože každý hudobný žáner má niečo do seba. V súčasnosti mi najviac imponuje klasická, filmová a elektronická muzika.

Neexistuje zlá hudba, existuje iba hudba, ktorá sa niekomu páči viac a niekomu menej. Pod hudbou si predstavme univerzálny jazyk, ktorým komunikuje každý z nás.

Nebránim sa cestovaniu a dochádzaniu za študentmi. Okrem Bratislavy nemám problém s výučbou ani v Trenčíne, prípadne Trnave. Mám skúsenosti aj s výučbou online, ktorú som aplikoval počas karantény spôsobenou Covid-19. Ponúkam zaujímavé a hravé metódy výučby, ktoré sú veľmi lákavé najmä pre deti, ale zaujmú aj staršie osoby. Hra na hudobný nástroj má byť v prvom rade zábava a preto sa snažím prepájať teóriu s praxou. Ku každému študentovi pristupujem individuálne na základe jeho potrieb.
Ako hovorím ja - nejde o to ČO hráte ale AKO hráte. Voľba je iba na Vás.

Ak som Vás niečim zaujal, alebo máte na mňa nejaké otázky, budem veľmi rád ak ma kontaktujete a môžeme sa spoločne dohodnúť :).
Frekvencia doučovania
  • pravidelne
Miesto doučovania
  • v mieste bydliska domácnosti, ktorá hľadá výpomoc
Doučuje predmety
  • hudobný nástroj
    • gitara
Kalendár pracovnej dostupnosti
  Po Ut Str Št Pi So Ne
6 - 10
10 - 14
14 - 18
18 - 22
22 - 6