Andrej Ľ. - Doučovanie

0
  • 38 rokov
  • 6+ rokov praxe
  • 9.00 - 10.00 €/hod.
    Čaká na prvú správu
Ovláda jazyky
slovenský jazyk
Zoznam lokalít, kde pracuje
Bratislava
Úroveň učiva
ZŠ 1. stupeň; ZŠ 2. stupeň ; stredná škola; vysoká škola
Max. počet žiakov
9
Akceptuje zvieratá
áno
Fajčiar
nie
Popis skúseností
Ahojte,

volám sa Andrej a ponúkam doučovanie základnej práce s počítačom ako aj programov z balíka MS Office. Tie najčastejšie používané sú MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS PowerPoint. Garantujem zvládnutie práce s počítačom od jednoduchej až po pokročilú správu. Nezáleží, či si začiatočník alebo pokročilý užívateľ. Naučím Ťa všetko od základov až po to pokročilé.

Potrebuješ pomôcť s prípravou na skúšku, pracovný pohovor, s prípravou na test alebo pomôcť s vypracovaním zadania z MS Word či MS Excel?

Naučím Ťa ako správne nastaviť parametre strany, či formátovanie textu v dokumente MS Word. Na mojich doučovacích hodinách Ťa rovnako naučím ako správne nastaviť nadpisy a tiež sa dozvieš čo je to SEKCIA a ako ju využiješ v tvojom dokumente. Zároveň si ukážeme ako vygenerovať obsahu z už napísaného textu a kapitol. Stále si nevieš dať rady s číslovaním strán? Od teraz to bude pre Teba hračkou.

V prípade MS Excelu spoločne oprášime dlho nepoužívané funkcie a kontingenčné tabuľky. Rovnako rád pomôžem aj tým, ktorí nastúpili do novej práce a potrebovali by zvládnuť základy MS Excel. Pomalým tempom a kvalitným výkladom si na pripravených cvičeniach vysvetlíme všetko od základnej až po pokročilú prácu MS Excel.

Nakoniec sa môžeme ponoriť aj do tajov vytvárania príťažlivých prezentácií v MS PowerPointe. Vysvetlíme si základné princípy tvorby prezentácií v MS PowerPoint a na konkrétnych príkladoch sa naučíme vytvoriť pútavý a príťažlivý obsah.


Viacej informácií o mne ako aj o mojom vzdelávacou programe sa dozvieš na mojich súkromných stránkach:
https://doucko.centrum-it.sk

V prípade záujmu budem rád ak ma budeš kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo na stránkach
https://doucko.centrum-it.sk
Frekvencia doučovania
  • pravidelne
  • nepravidelne (príprava na prijímačky, monitor)
Miesto doučovania
  • v mieste bydliska domácnosti, ktorá hľadá výpomoc
  • v mieste bydliska pomocníka (poskytovateľa služby)
Doučuje predmety
  • informatika
Kalendár pracovnej dostupnosti
  Po Ut Str Št Pi So Ne
6 - 10
10 - 14
14 - 18
18 - 22
22 - 6