Lucia C. - Doučovanie

0
 • 33 rokov
 • 3 roky praxe
 • 8.00 - 12.00 €/hod.
  Čaká na prvú správu
Ovláda jazyky
slovenský jazyk, český jazyk, anglický jazyk
Zoznam lokalít, kde pracuje
Strážske
Úroveň učiva
ZŠ 1. stupeň; ZŠ 2. stupeň ; stredná škola; vysoká škola
Max. počet žiakov
1
Akceptuje zvieratá
áno
Fajčiar
nie
Popis skúseností
Ponúkam doučovanie z angličtiny pre deti i dospelých (GRAMATIKA a KONVERZÁCIE), doučovanie z obchodnej angličtiny, pomoc s písaním esejí a formálnych či odborných textov v angličtine, prípravy na prijímacie/záverečné skúšky a prípravy na certifikáty (všetky úrovne od A1 po C2).

SKÚSENOSTI
Mám takmer 4 ročnú prax s doučovaním one-to-one a prípravou na Cambridge certifikáty. Ponúkam Vám teda tutoring s overenými metódami a skúsenosťami. Doučovanie vždy prispôsobujem individuálnym potrebám žiaka = zaručený úspech!

ZNALOSTI
Mám ukončené stredoškolské štúdium v anglicky hovoriacej krajine (GCSE) a inžinierske štúdium so zameraním na medzinárodný obchod, anglistiku a amerikanistiku. Medzi moje ďalšie pracovné skúsenosti patrí odborný preklad z/do angličtiny a proofreading či recenzovanie zahraničných kníh v angličtine pred ich vydaním. Anglicky teda rozprávam plynule slovom i písmom a rada pomôžem napredovať v anglickom jazyku i Vám :)

PODMIENKY
Cena doučovania je 9€/hod., poprípade 7€/45min. Preklady z/do angličtiny, alebo kontrolu anglického textu (tzv. proofreading) nacením individuálne podľa odbornosti a dĺžky textu.

Osobne doučujem v Strážskom. Online doučovanie poskytujem cez Skype, WhatsApp, Zoom alebo Messenger. Ak sa dohodneme na spolupráci, svojim študentom zasielam v prípade potreby i naskenované podklady na jednotlivé hodiny pre ľahšiu orientáciu v učive.
Frekvencia doučovania
 • pravidelne
 • nepravidelne (príprava na prijímačky, monitor)
Miesto doučovania
 • v mieste bydliska pomocníka (poskytovateľa služby)
Doučuje predmety
 • cudzí jazyk
  • anglický jazyk
Kalendár pracovnej dostupnosti
  Po Ut Str Št Pi So Ne
6 - 10
10 - 14
14 - 18
18 - 22
22 - 6