Nikola B. - Doučovanie

0
 • 25 rokov
 • 4 roky praxe
 • 10.00 - 15.00 €/hod.
  Čaká na prvú správu
Ovláda jazyky
slovenský jazyk, anglický jazyk
Zoznam lokalít, kde pracuje
Nitra, Zlaté Moravce
Úroveň učiva
ZŠ 1. stupeň; ZŠ 2. stupeň ; stredná škola; vysoká škola
Max. počet žiakov
5
Akceptuje zvieratá
áno
Fajčiar
nie
Popis skúseností
Vitajte na mojom profile!

Ako absolventka prekladateľstva a tlmočníctva na Filozofickej fakulte Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre (v kombinácii slovenský jazyk – anglický jazyk) a lektorka uvedenej dvojice jazykov v jazykovej škole ponúkam kvalitné vyučovanie i doučovanie slovenského a anglického jazyka pre všetky vekové kategórie a jazykové úrovne.

AKO DOUČUJEM?
Ku každému žiakov, študentovi, klientovi pristupujem individuálne, čiže podľa jeho osobných znalostí, požiadaviek a potrieb. Využívam nielen odborné, ale aj vlastné materiály, ktoré zostavujem tak, aby boli čo najefektívnejšie. Osobitný dôraz pritom kladiem na správnu výslovnosť, pravopis, gramatiku, štylistiku, konverzáciu a využiteľnosť nadobudnutých vedomostí v praxi.

Doučujem jednotlivcov, ale aj menšie skupiny; prezenčnou i online formou a do kontaktu prichádzam nielen s domácimi, ale aj zahraničnými študentmi, ktorých učím slovenský jazyk pre cudzincov.

ČO JE SAMOZREJMÉ?
kvalita; zodpovednosť; spoľahlivosť; trpezlivosť; precíznosť; cit pre jazyk; bohatá skúsenosť; časová flexibilita; príjemná a priateľská atmosféra; prijateľná cena

PREKLADATEĽSKÉ SLUŽBY:
Okrem vyučovania a doučovania jazykov však ponúkam i prekladateľské služby, a to či už preklady odborných alebo aj umeleckých textov v translačných smeroch SJ - AJ a AJ - SJ.

FORMÁLNE, JAZYKOVÉ A ŠTYLISTICKÉ KOREKTÚRY:
Bohaté skúsenosti mám i s formálnymi, jazykovými a štylistickými korektúrami seminárnych, bakalárskych, diplomových a akýchkoľvek iných prác, na ktorých si moji početní a stáli klienti cenia najmä to, že ich vždy posuniem na výrazne vyššiu úroveň.

V prípade záujmu ma teda neváhajte kontaktovať! :)
Frekvencia doučovania
 • pravidelne
 • nepravidelne (príprava na prijímačky, monitor)
Miesto doučovania
 • v mieste bydliska domácnosti, ktorá hľadá výpomoc
Doučuje predmety
 • slovenský jazyk
 • cudzí jazyk
  • anglický jazyk
Kalendár pracovnej dostupnosti
  Po Ut Str Št Pi So Ne
6 - 10
10 - 14
14 - 18
18 - 22
22 - 6