Jakub G. - Doučovanie

NOVÝ
 • 25 rokov
 • 6+ rokov praxe
 • 15.00 - 25.00 €/hod.
Ovláda jazyky
slovenský jazyk, nemecký jazyk, taliansky jazyk
Zoznam lokalít, kde pracuje
Bratislava, Liptovský Mikuláš
Úroveň učiva
ZŠ 1. stupeň; ZŠ 2. stupeň ; stredná škola; vysoká škola
Max. počet žiakov
1
Akceptuje zvieratá
áno
Fajčiar
nie
Popis skúseností
Kto som?

Moje meno je Jakub Gubka a som absolventom magisterského štúdia operného spevu VŠMU v Bratislave. Venujem sa koncertnej činnosti a vo veľkej obľube odovzdávam svoje vedomosti a skúsenosti mladým talentom, ktorých podľa môjho názoru máme na Slovensku veľmi veľa. Svojou pedagogickou činnosťou sa snažím objavovať a prebúdzať talent už u detí v útlom veku, ale aj dospelých. Hudba a spev si nekladú vekové hranice, a to je na tom to krásne. Stačí mať čas, chuť, dobrú náladu, avšak tá často prichádza hneď po zaspievaní prvých technicky správnych tónov.

Čo Vám ponúkam ?

Definovať hudbu, SPEV a teda umenie vo všeobecnosti, nie je také ľahké ako sa zdá. Avšak aj práve preto umenie predstavuje jednu z najušľachtilejších sfér a prihovára sa k nám, každý deň v rôznych podobách. Hudbu môžeme vnímať, počúvať, cítiť, ale hlavne precítiť ju a nabiť sa energiou, ktorú sama ponúka.
Tak isto aj ja Vám ponúkam svoju energiu, ale predovšetkým svoje vedomosti a skúsenosti v oblasti, ktorá je tak vzácna. Spev je vyjadrovacím prostriedkom od nepamäti a už v Starovekom Grécku vedeli, že dokáže potláčať rôzne neduhy. Sny, fantázia, túžba dokázať niečo vo svete, znamenať niečo, nás každodenne poháňa byť lepšími než sme boli včera.
Byť spevákom či speváčkou je asi najčastejšie skloňovaným snom z detských úst. Odhliadnuc od toho či niekto má alebo nemá talent, mali by sme brať spev ako dar - liek, ktorý nelieči, ale uzdravuje. Niečo o tom už vedeli spomínaný gréci, ktorí vnímali hudbu a spev nie len z hľadiska estetiky. Práve oni ho povýšili na niečo nadpozemské a začali mu pripisovať mnohé zdravotné benefity.

Chceš sa naučiť spievať správne a do budúcnosti to zúžitkovať ?

Chceš spievať pre radosť a nechať si poradiť ako svoj talent rozvíjať ?

Chceš na sebe systematicky pracovať a rozviť svoj potenciál byť spevákom, speváčkou naplno?


V prípade záujmu ma neváhaj kontaktovať. Teším sa na spoločné stretnutie!


„Spev, hlas ako aj všetky talenty na tomto svete sú darom Božím, o tom niet pochyb. V človeku neexistujú zásluhy, pretože všetko, čo dokáže v živote zrealizovať, činí prostredníctvom svojho nadania, svojich talentov, ktoré dostal. V tomto zmysle je teda málo toho, čím sa pýšiť.Je potrebné ďakovať,to stačí."

Andrea Bocelli
Frekvencia doučovania
 • pravidelne
Miesto doučovania
 • v mieste bydliska pomocníka (poskytovateľa služby)
Doučuje predmety
 • spev
 • hudobný nástroj
  • klavír
Pridané zručnosti
 • spev
 • pedagogické vzdelanie, prax
Kalendár pracovnej dostupnosti
  Po Ut Str Št Pi So Ne
6 - 10
10 - 14
14 - 18
18 - 22
22 - 6