Eva K. - Pomoc v domácnosti

 • 34 rokov
 • 6+ rokov praxe
 • 6.00 - 10.00 €/hod.
Ovláda jazyky
slovenský jazyk
Zoznam lokalít, kde pracuje
Bratislava 1 - Staré Mesto, Bratislava 2 - Podunajské Biskupice, Bratislava 2 - Ružinov, Bratislava 3 - Nové Mesto, Bratislava 5 - Petržalka
Upratuje tieto priestory
1-3 izbový byt, 4 a viac-izbový byt, rodinný dom, chata, kancelárske priestory, športové, rekreačné, zábavné zariadenie
Akceptuje zvieratá
áno
Fajčiar
nie
Priemerné hodnotenie profilu 1
Hodnotiace komentáre od domácností:
danica d., apríl 2017
pani Eva u nás s parným čističom upratovala kuchyňu, skrinky zvonka, zvnútra, rúru, digestor a výsledok bol viac než uspokojivý. pani Eva je veľmi milá, intenzívne komunikatívna a rada sa stará o ľudí a ich potreby.
Popis skúseností
Vyrastala som v rodinnom dome na dedine. Udržiavanie čistoty bolo u nás doma vždy samozrejmosťou. Som zvyknutá na všetky domáce práce. Rada tiež varím aj pečiem koláče, zákusky. Mám skúsenosti s upratovaním 2 až 3 izbových bytov ako aj s upratovaním rodinných domov s viacerými izbami aj kúpeľňami. Hľadám si možnosť ako si privyrobiť. Žijem v podnájme, som bez záväzkov. Viem sa časovo prispôsobiť vášmu harmonogramu (mám pohyblivú pracovnú dobu). Som zvyknutá na nárazové aj pravidelné upratovanie. Získate vo mne svedomitú, bezúhonnú a spoľahlivú pomocníčku pre vašu domácnosť. Vy sa tak môžete venovať všetkému, čo by muselo počkať, kým si upracete.
Získala som nové skúsenosti s upratovaním kancelárskych a obchodných priestorov, s nárazovým upratovaním bytov, priestorov ZŠ po maľovaní. Viem vám urobiť rozpočet na upratovanie, aby ste čo najviac ušetrili a nemuseli sa s tým zaoberať.
Prajete si ekologické upratovanie? Osobne ho mám najradšej: šetrí naše zdravie, predchádza alergiám, je vhodné do domácnosti s deťmi a domácimi zvieratkami. Všetko je možné - mám 5 r. skúsenosti, že aj bez chémie sa to dá :). Vlastním tiež vlastný multifunkčný pariaci čistič, vďaka čomu viem efektívne upratať vašu domácnosť bez použitia chemických prostriedkov. Dosahujem výborné výsledky pri odstraňovaní niekoľko ročnej usadenej špiny, mastnoty v kuchyni (umývadlo aj odtok, šporák, rúra), vodného kameňa a usadených plesní v práčke, sprchovacom kúte, toalete, vo vani, na obkladačkách, dlažbe aj v špárach. Taktiež robím tepovanie kobercov, umývam okná (aj rámy), čistím žalúzie, žehlím prádlo a samozrejme utieram prach. Na termíne upratovania aj cene sa dohodneme tel. alebo osobne. Bežné upratovanie som už prenechala iným. Už sa venujem len nárazovému upratovaniu s parným čističom. Referencie spokojných klientov si viete prečítať tu:
https://drive.google.com/drive/folders/0BxO-256WjLLhU1pDdVRXZUhXaVU?usp=sharin

Eko čistenie parou vám stačí urobiť 2-krát ročne a ušetríte si zdravie vašich blízkych aj peniaze a čas, ktoré by vás stálo bežné upratovanie.

Užívajte si relax a pohodu, eko čistenie a dezinfekciu urobím za Vás!
Eva Komárová
Frekvencia pomáhania
 • nárazovo alebo nepravidelne
Poskytuje tieto služby
 • umývanie okien
 • údržba kuchyne a kuchynských spotrebičov
 • žehlenie prádla
 • starostlivosť o domáce zvieratá
 • umývanie auta
 • veľké upratovanie
Pridané zručnosti
 • pečenie
 • šitie
Referencie
Referencie sa zobrazia len prihláseným používateľom:
Kalendár pracovnej dostupnosti
  Po Ut Str Št Pi So Ne
6 - 10
10 - 14
14 - 18
18 - 22
22 - 6