Eva K. - Pomoc v domácnosti

1
 • 35 rokov
 • 6+ rokov praxe
 • 6.00 - 10.00 €/hod.
  Odpovedá na 20% správ, priemerne do 4 dní
Ovláda jazyky
slovenský jazyk
Zoznam lokalít, kde pracuje
Bratislava 1 - Staré Mesto, Bratislava 2 - Podunajské Biskupice, Bratislava 2 - Ružinov, Bratislava 3 - Nové Mesto, Bratislava 5 - Petržalka
Upratuje tieto priestory
1-3 izbový byt, 4 a viac-izbový byt, rodinný dom, chata, kancelárske priestory, športové, rekreačné, zábavné zariadenie
Akceptuje zvieratá
áno
Fajčiar
nie
Priemerné hodnotenie profilu 1
Hodnotiace komentáre od domácností:
danica d., apríl 2017
pani Eva u nás s parným čističom upratovala kuchyňu, skrinky zvonka, zvnútra, rúru, digestor a výsledok bol viac než uspokojivý. pani Eva je veľmi milá, intenzívne komunikatívna a rada sa stará o ľudí a ich potreby.
Popis skúseností
Vyrastala som v rodinnom dome na dedine. Udržiavanie čistoty bolo u nás doma vždy samozrejmosťou. Som zvyknutá na všetky domáce práce. Rada tiež varím aj pečiem koláče, zákusky. Mám skúsenosti s upratovaním 2 až 3 izbových bytov ako aj s upratovaním rodinných domov s viacerými izbami aj kúpeľňami. Hľadám si možnosť ako si privyrobiť. Žijem v podnájme, som bez záväzkov. Viem sa časovo prispôsobiť vášmu harmonogramu (mám pohyblivú pracovnú dobu). Som zvyknutá na nárazové aj pravidelné upratovanie. Získate vo mne svedomitú, bezúhonnú a spoľahlivú pomocníčku pre vašu domácnosť. Vy sa tak môžete venovať všetkému, čo by muselo počkať, kým si upracete.
Získala som nové skúsenosti s upratovaním kancelárskych a obchodných priestorov, s nárazovým upratovaním bytov, priestorov ZŠ po maľovaní. Viem vám urobiť rozpočet na upratovanie, aby ste čo najviac ušetrili a nemuseli sa s tým zaoberať.
Prajete si ekologické upratovanie? Osobne ho mám najradšej: šetrí naše zdravie, predchádza alergiám, je vhodné do domácnosti s deťmi a domácimi zvieratkami. Všetko je možné - mám 5 r. skúsenosti, že aj bez chémie sa to dá :). Vlastním tiež vlastný multifunkčný pariaci čistič, vďaka čomu viem efektívne upratať vašu domácnosť bez použitia chemických prostriedkov. Dosahujem výborné výsledky pri odstraňovaní niekoľko ročnej usadenej špiny, mastnoty v kuchyni (umývadlo aj odtok, šporák, rúra), vodného kameňa a usadených plesní v práčke, sprchovacom kúte, toalete, vo vani, na obkladačkách, dlažbe aj v špárach. Taktiež robím tepovanie kobercov, umývam okná (aj rámy), čistím žalúzie, žehlím prádlo (najradšej pánske košele, žehlím dokonca pre jednu domácnosť 6 h v jeden deň nakoľko je to rodina s malými deťmi, majú toho na žehlenie dosť) a samozrejme utieram prach. Na termíne upratovania aj cene sa dohodneme tel. alebo osobne. Pre bežné upratovanie ešte mám zopár termínov, pokiaľ to bude iný deň ako piatok. Veľmi rada robím nárazové upratovanie so svojim parným čističom. Hlavne kúpeľne a kuchyne :).

Eko čistenie parou vám stačí urobiť 2-krát ročne a ušetríte si zdravie vašich blízkych aj peniaze a čas, ktoré by vás stálo bežné upratovanie.

Užívajte si relax a pohodu, eko čistenie a dezinfekciu urobím za Vás!
Eva Komárová

P.S.: Tu nájdete môj druhý profil na domelii pre oblasť ZDRAVIE A KRÁSA https://www.domelia.sk/profil/zdravie-a-krasa/86906

Referencie:
Michaela B. - upratovanie 3 izbového bytu, pravidelné upratovanie: vysávanie, utieranie prachu, umývanie podláh (výpomoc počas materskej, 2 deti)
Frekvencia pomáhania
 • 1-krát týždenne
 • nárazovo alebo nepravidelne
Poskytuje tieto služby
 • údržba kuchyne a kuchynských spotrebičov
 • žehlenie prádla
 • starostlivosť o domáce zvieratá
 • umývanie auta
 • veľké upratovanie
Pridané zručnosti
 • pečenie
 • šitie
Kalendár pracovnej dostupnosti
  Po Ut Str Št Pi So Ne
6 - 10
10 - 14
14 - 18
18 - 22
22 - 6