Emma Š. - Zdravie a krása

0
  • 35 rokov
  • 6+ rokov praxe
  • 20.00 - 60.00 €/hod.
    Odpovedá na 100% správ, priemerne do 2 dní
Ovláda jazyky
slovenský jazyk, český jazyk, nemecký jazyk, poľský jazyk
Zoznam lokalít, kde pracuje
Košický kraj
Akceptuje zvieratá
nie
Fajčiar
nie
Popis skúseností
Som zdravotnik, čo znamená, že prax s opatrovanim seniorov a nie len seniorov mám. Pracovala som aj v súkromných domácnostiach.
Moje služby sú komfortné, nakoľko okrem zdravotnej starostlivosti ponúkam; LÁSKAVOSŤ, VĽÚDNOSŤ,HUMOR,a v neposlednom rade MASERSKE TERAPIE. Nutné je podotknúť, že mám úspešne ukončený seminár MENTÁLNEHO KOUČINGU a som plne pripravená POMÔCŤ tam kde je TREBA. Mám niekoľko CERTIFIKÁTOV a teda úspešne ukončené MASÉRSKE KURZY. Venujem sa EZOTERIKE, VÝKLADU Z KARIET a poskytujem PSYCHOHYGIENU. PONÚKAM i KURZY VEŠTENIA z rôznych karát ako sú karty TAROTOVE, CIGÁNSKE, ANJELSKÉ a podobne.
Pokiaľ máte záujem o upratanie Vašej domácnosti alebo len o spoločnosť, pre Vás či Vašich najbližších, ktorá bude nápomocná vo viacerých smeroch, NEVÁHAJTE ma kontaktovať na telefónnom čísle;
0950 248 778
Alebo E-MAIL adrese;
[email protected]
Niečo krátke o mne:
Mám 35r.,som slobodná mamina 3r.syna. Žijeme v Moldave nad Bodvou . Vodičský preukaz nevlastním,ale za to mám množstvo iných kvalít.
Hovorím plynulo nemecky.
Čo sa týka ceny za poskytnutie služby, cena za hodinu je vždy individuálna od náročnosti starostlivosti,alebo od zadanej práce. Výška ceny za hodinu sa pohybuje od 6,-€ do 10-€ v čistom. Peniaze sa vyplácajú na ruku a to v deň kedy si ma objednáte.
Za masáže, výklad kariet, mentálny koučing alebo kurzy veštenia je cena iná a to;
Za výklad - od 15 eur +preplatenie cestovných nákladov z Moldavy nad Bodvou
VÝKLADY POSKYTUJEM I VO FORME TELEFONÁTU, VIDEOHOVORU ČI VIDEONAHRÁVKY / V TAKOM PRÍPADE SA SUMA UHRÁDZA VOPRED NA MÔJ BANKOVÝ ÚČET.
MASÁŽ - od 20 eur je to cena za HODINU KLASICKEJ MASÁŽE šije,chrbta, rúk, nôh -vrátane chodidiel v pohodlí Vášho domova. Plus PREPLATENIE CESTOVNÝCH NÁKLADOV z Moldavy nad Bodvou k Vám.
Kurzy veštenia - od 60 eur
(Jedná sa o podrobný súhrn lekcií vo videonahrávkach)
Typ poskytovanej práce
  • masáže
  • fyzioterapia
Kalendár pracovnej dostupnosti
  Po Ut Str Št Pi So Ne
6 - 10
10 - 14
14 - 18
18 - 22
22 - 6