Ante L. - Zdravie a krása

0
  • 60 rokov
  • 6+ rokov praxe
  • 25.00 - 50.00 €/hod.
    Čaká na prvú správu
Ovláda jazyky
slovenský jazyk, český jazyk
Zoznam lokalít, kde pracuje
Bratislava 1 - Staré Mesto, Bratislava 2 - Ružinov, Bratislava 3 - Rača, Bratislava 3 - Nové Mesto, Bratislava 5 - Petržalka
Akceptuje zvieratá
áno
Fajčiar
nie
Popis skúseností
Patrím k pohodovým ľuďom, pre ktorých sa ich koníček stal povolaním/poslaním na celý život. Profesii maséra sa venujem 15 rokov. Masáže, ktoré robím pomáhajú mojim klientom zmierňovať stres, napätie, preťaženie organizmu, bolesti chrbta, svalov i celého tela. Zlepšujú krvný obeh, lymfatický systém a zvyšujú imunitu. Ovládam rôzne typy masáží , ako napr. klasické, lymfatické, ale aj reflexné, bankovanie, indické masáže, masáže lávovými kameňmi, Dornovu metódu a iné.
Dlhú dobu sa ako certifikovaný chiropraktik venujem chiropraxii, ktorá umožňuje naprávanie kĺbov ako aj nekĺbových kostných spojení a svalov. Základy tejto techniky tvoria podporenie samoliečebnej schopnosti organizmu a prepojenosť chrbtice s telesnými funkciami. Úlohou chiropraktika je dostať toto prepojenie do rovnováhy – nápravou kĺbov a platničiek, upravením polohy chrupaviek. Táto technika odstraňuje bolesti chrbta, krížov, krčnej chrbtice, hlavy, zlepšuje ohybnosť kostrového svalstva a má sekundárny vplyv na zlepšenie neurologických funkcií tela ako celku.
Moja klientela je rôznorodá, čo sa týka veku, profesie, národnosti i zdravotných problémov. Roky ku mne chodia profesionálni športovci, ktorí potrebujú poriadne vymasírovať každý sval na tele a pomôcť tak regenerácii pohybového ústrojenstva, ale aj majitelia firiem, manažéri/-ky, IT-čkari, mamičky, oteckovia, či ľudia po úrazoch.
Som ochotní chodiť ku klientom domov alebo do firiem. Pre svoju klientelu zostavujem programy na mieru na niekoľko týždňov až mesiacov dopredu s ohľadom na ich aktuálny zdravotný stav. Ponúkam tiež možnosť kúpy permanentiek za zvýhodnené ceny a možnosť vyskladať si masáže na mieru pre viacerých členov rodiny alebo zamestnancov.
Som pripravený stať sa vašim rodinným alebo firemným masérom. Som tu pre vás, aby sa vaše bolesti, či stres stali minulosťou.

Zopár spätných väzieb od mojich klientov:
,,Konečne ma niekto vymasíroval ako sa patrí! Doteraz ma iba natierali olejom a hladkali.´´
(nový klient, majiteľ firmy po 1. masáži 4/2019)

,,Ante, veľká vďaka za pomoc. Mala som obrovské šťastie, že môj známi si objednal vaše profesionálne masáže pre svoju rodinu a priateľov práve v deň, kedy som bola u neho na návšteve. Neviem, čo by som si počala so zaseknutým nervom v chrbte bez vás . ´´
(E. K., kouč životného štýlu, 8/2018)
Typ poskytovanej práce
  • masáže
Kalendár pracovnej dostupnosti
  Po Ut Str Št Pi So Ne
6 - 10
10 - 14
14 - 18
18 - 22
22 - 6