Referencie

Keď nám zo zdravotných dôvodov odišla pani, ktorá nám vypomáhala v domácnosti so základným upratovaním a žehlením, spomenula som si na stránku Domelia.sk. Aj keď som mala prvotné obavy, išlo to veľmi hladko. Hneď po prihlásení som si jednoducho vyfiltrovala, čo potrebujem, kde prácu ponúkam a stránka mi ponúkla naozaj relevantné odkazy. Výber bol už potom len otázkou pár vymenených mailov. Okrem samotnej databázy uchádzačov a výborne nastavených filtrov oceňujem aj jasnú cenovú politiku a jednoduchý spôsob platby. Domelia.sk je stránka, vďaka ktorej je hľadanie výpomoci do domácnosti naozaj hračkou. Ďakujem :)
Darina M.

Domelia mi pomohla vyriešiť problém, ako zaujímavou formou vykryť týždeň jarných prázdnin mojim dvom deťom - škôlkarom, keďže som pre nich nenašla žiadny vyhovujúci detský denný tábor. Dovolenku si šetrím na leto, preto som sa rozhodla, že im nájdem na týchto 5 dní opatrovateľku. Vďaka Domélii som si našla milú pani, ktorá im vymýšľala každý deň zaujímavý program s vlastnými hračkami po už odrastených deťoch u nich doma, na blízkom ihrisku, dokonca s nimi absolvovala aj celodenný výlet trolejbusom do mestského parku, z čoho mali deti veľký zážitok. Deti nezvyknú cez deň spať, tak sa im venovala naplno celý deň - deti sa u nej cítili príjemne a bola to pre nich aj zaujímavá zmena. Zároveň to bola pri dvoch deťoch lacnejšia varianta ako platenie členstva v detskom dennom tábore.
Daniela B.

Ja som s Vašou stránkou bola doteraz veľmi spokojná. Aj vďaka Vám som si svoj problém vyriešila a mám prácu, ale aj tak si vždy rada prečítam ďalšie ponuky. Začiatkom r.2011 som bola dosť v zlej situácii, bola som 54.ročná po ročnej PN a nemohla som si nájsť prácu v odbore (ekonómka) - nuž som si spomenula na svoj detský sen pracovať s deťmi a vtedy som natrafila najprv na Vašu stránku a cez ňu na úžasnú rodinku, ktorá ma považuje za náhradnú starkú. Tam som bola rok a išla som k ich známym, kde som šťastná a spokojná doteraz - len samozrejme detičky rastú a odchádzajú do škôlky, tak vtedy ma život núti urobiť ďalší krok a opäť s nádejou sledujem Vaše ponuky - ďakujem Vám za seba a držím palce v práci, ktorú robíte a má veľký význam...ďakujem...
Veselá

Na domeliu som sa zaregistrovala približne vtedy keď sa založila, teraz vidím ako sa mení a dostáva nový nádych . . Pred rokom som mala možnosť na “PROFESIA DAYS” rozprávať sa s jednou zo zakladateliek a bolo to veľmi príjemné stretnutie . . Myslím si, že domelia mala, má, a bude mať úspechy . .cez domeliu som sa spoznala s jedným skvelým dievčatkom, o ktoré som sa starala vyše 3 roky, teraz je už z nej veľká slečna a chodí už do školy . . Rada som prispela aspoň takýmto komentom, ktoré vám možno vyčarí úsmev na tvári a zároveň poteší . .
S pozdravom
Jana D.

Rada by som Vám touto cestou vyslovila veľkú vďaku. Sprostredkovali ste mi prácu a som veľmi spokojná s Vašou ochotou, pomohli ste mi ...
Čo je ešte naozaj zaujímavé, vrátila som sa do tej istej dedinky, kde som pred štyridsiatimi rokmi začala učiť.
Tak ešte raz srdečne Vám ďakujem. Prajem Vám úspešnú prácu, pevné zdravie a veľa šťastia.
S pozdravom,
Zuzana

Chcela by som sa vám poďakovať. S prácou opatrovateľky som začala iba na jar, hneď v deň zverejnenia môjho profilu som našla prácu v príjemnej rodine s milými deťmi. Keďže tam začala pomáhať od októbra babka, tak som si hľadala novú rodinu. Zase som dostala ponuky, takže robím v dvoch rodinách, kde sú tiež milé deti a príjemní ľudia. Vaša práca má zmysel, pomáhate aj nám starším ženám, ktoré dnes majú problém nájsť prácu vo firme.
Takže ďakujem.
Marta

Chcem sa Vám vrelo poďakovať za Vaše posledné ponuky. Jedna z nich bola úspešná a už tretí týždeň opatrujem  4x po dve, tri hodiny týždenne  troch súrodencov. Mám veľkú radosť.
Prajem Vám úspešný týždeň.
S úctou,
Teacher