O nás

O Domelii

Domelia je najväčší portál s ponukou služieb pre domácnosti na Slovensku. Jej cieľom je podporiť systém zdieľanej ekonomiky v susedstvách. Vytvoriť komunitu ľudí, ktorá si navzájom pomáha v domácnostiach, a byť alternatívou pre tých, ktorí si chcú privyrobiť svojimi zručnosťami.

Komunitu Domelie tvoria:

  1. Pomocníci - súkromné osoby, ktoré si chcú svojimi zručnosťami a prácou v domácnosti zarobiť a pomôcť komunite vo svojom okolí
  2. Domácnosti - rodiny i jednotlivci, ktorí potrebujú pomoc so starostlivosťou o svoju domácnosť, záhradu či rodinných príslušníkov
  3. Firmy - inštitúcie, spoločnosti a podnikatelia, ktorí hľadajú pomocníkov do svojho tímu a zároveň ponúkajú služby pre domácnosti

Členovia komunity majú v rámci svojho účtu prístup k rozličným službám v domácnosti ako upratovanie, starostlivosť o domácnosť, zvieratá či záhradu, remeslá, opravy a manipulácie, opatrovanie detí, seniorov a ŤZP, doučovanie, či služby v oblasti zdravia a krásy. Profily a inzeráty všetkých členov komunity sú ihneď po vytvorení preverované a zákaznícka podpora je dostupná každý pracovný deň.

Aktuálne je na portáli zverejnených vyše 9300 profilov a dohromady svoje zručnosti ponúkalo už 40000 pomocníkov. Ich služby doteraz využilo 16400 domácností a firiem. Mesačne portál navštívi v priemere 70 000 návštevníkov a blog si prečíta viac ako 2 000 čitateľov.

Na slovenskom trhu Domelia pôsobí od novembra 2009 - www.domelia.sk, na českom trhu funguje od marca 2010 - www.domelie.cz a na maďarskom trhu od januára 2018 - www.domelia.hu. Od októbra 2013 je značka Domelia vo vlastníctve spoločnosti Profesia spol. s r. o. a od 1.1.2020 je stránka prevádzkovaná spoločnosťou Snov, s.r.o..

Naše logo

Stiahnite si logá Domelie:

  • farebná verzia (používajte na svetlom pozadí)
  • biela verzia (používajte na tmavom pozadí)

Na nehomogénnom pozadí odporúčame použiť svetlý podklad, aby vznikol dostatočný kontrast medzi logom a pozadím. Ochranná zóna je 162-percentný obdĺžnik okolo loga.