Infografika – Ako efektívne využívať stránku Domelia.sk

Pozri si graficky spracovaný návod ako efektívne využívať stránku Domelia.sk. Ak rád čítaš a chceš podrobnejší návod či informácie, pozri si trošku dlhší, ale o to hodnotnejší článok "ako efektívne využívať stránku Domelia.sk". Táto infografika vychádza z neho. A ak ťa zaujíma za čo vlastne u nás platíš, prejdi na článok "za čo vlastne platím na portáli Domelia.sk".
Prečítajte si zvyšok článku »

Za čo vlastne platíš na portáli Domelia.sk?

Za čo vlastne platíš na portáli Domelia.sk? - Blog - Domelia.sk Na stránke Domelia.sk platíš hlavne za komunikáciu, no v cene členstva je aj tvoje zviditeľnenie. Čo zanemená, že ak chceš poslať, alebo odpísať na správu, musíš mať aktívne členstvo. Počet správ nie je obmedzený a teda ak pošleš jednu alebo dvesto správ, vždy zaplatíš len jeden členský poplatok. Vďaka aktívnemu členstvu získaš navyše prednostné umiestnenie. Vďaka čomu ťa uvidí a osloví oveľa viac záujemcov. Vytvorenie profilov a inzerátov je zdarma. Aktivácia profilu a inzerátu nie je podmienená kúpou členstva a teda je tiež zdarma. V nasledujúcich riadkoch si ukážeme, ako stránku čo najlepšie využiť vo svoj prospech, ako ušetriť peniaze a ako z nej vyťažiť maximu. Poďme teda na to.
Prečítajte si zvyšok článku »

Osobná asistencia sa chybne zamieňa s opatrovaním. Rozhovor s osobnou asistentkou

Osobná asistencia sa chybne zamieňa s opatrovaním - Domelia.sk Osobní asistenti zdravotne znevýhodneným napĺňajú život neraz aj extrémnym dobrodružstvom. Život so zdravotným postihnutím nemusí byť o odopieraní si zážitkov.  Na plnohodnotne strávený čas, koníčky, a záujmy má právo každý. Aj to je jeden z názorov osobných asistentov, ktorí na Slovensku pomáhajú ťažko zdravotne postihnutím napĺňať život vytúženými spoločenskými, športovými a ďalšími aktivitami. Prečítajte si rozhovor s dlhoročnou osobnou asistentkou Ľubkou. Vyspovedali sme ju, čo ju motivovalo, aké má skúsenosti s osobnou asistenciou, čo jej osobná asistencia dáva a čo odporúča každému kto rozmýšľa podobným zmysluplným spôsobom.  
Prečítajte si zvyšok článku »