Preskočiť na obsah

Ako si privyrobiť? Vyskúšaj prácu v domácnosti cez Domelia.sk

Ako si privyrobiť? Vyskúšaj prácu v domácnosti cez Domelia.sk

Domelia.sk: jedno miesto, neskutočné možnosti Nezáleží na tom, kde sa nachádzaš. Pomocou v domácnosti si vieš pravidelne zarábať z celého Slovenka. Jediné, čo musíš urobiť je: zaregistrovať sa na Domelia.sk. Potom je to už jednoduché. Samotnou registráciou získaš jedinečnú možnosť vstúpiť medzi ľudí, ktorí si chcú vzájomne pomôcť. Na Slovensku je mnoho rodín, ktoré potrebujú tvoju pomocnú ruku či už ide o opatrovanie detí alebo seniorov, upratovanie alebo remeselné úpravy v domácnosti, ale aj doučovanie a pomoc zdravotne znevýhodneným ľuďom.

Buď „in“ vďaka aplikácii, s ktorou si nájdeš prácu kdekoľvek si

Ak chcete mať dôležité informácie stále so sebou, jednoducho a rýchlo komunikovať s domácnosťami, alebo možnosť reagovať na inzeráty, stiahni si aplikáciou Domelia, vďaka ktorej ti už nič dôležité neunikne a ty budeš stále v obraze a pripravený reagovať na inzeráty kdekoľkvej sa nachádzaš.

 

Pridaj sa k tisíckam pomocníkov, ktorí zarábajú cez Domeliu

Domelia je tu s tebou už viac ako dekádu a za celé obdobie svojej existencie nás využilo viac ako 75-tisíc pomocníkov. Staň sa jedným z nich a začni jednoducho zarábať. Vyber si činnosť, v ktorej si doma a reaguj sa inzeráty. Vďaka nim môžeš začať zarábať v podstate ihneď. Cez náš portál hľadalo pomoc do domácnosti už 22-tisíc rodín. Zavítaj na náš web, na ktorom aj teraz nájdeš množstvo ľudí, ktorí žiadajú o pomoc.

 

Získať novú prácu je tak jednoduché

Ku službám, ktoré chceš poskytovať si vytvor profil. Takto je možné vytvoriť si profil ku všetkým službám, ktoré budeš ponúkať. Chceš si nájsť rodinu s dieťaťom, ktorej budeš pomáhať so starostlivosťou o malého drobca? Žiadny problém. Prispôsob svoj profil tak, aby sa rodina dozvedela o tvojich skúsenostiach so strážením detí. Ak ovládaš cudzí jazyk a chceš vyskúšať napríklad aj doučovanie, vytvor si ďalší profil, v ktorom predstavíš všetko o svojej znalosti jazyka.

 

Ako si teda získať prácu o ktorej túžiš?

Môžeš zvoliť dve stratégie. Buď si počkáš na ponuky od domácnosti, ktorá práve potrebuje pomoc a sama oslovuje vhodných kandidátov alebo zoberieš šťastie do vlastných rúk a na nájdení si novej práce sa budeš aktívne podieľať. Ako na to? Vyhľadaj si inzeráty, ktoré ťa zaujímajú, prečítaj si podmienky nástupu, a ak všetko spĺňaš, pošli rodine svoju reakciu priamo na inzerát.

 

Komunikácia je alfou a omegou úspechu

Zarábať cez Domeliu je veľmi jednoduché. Nezabudni zvoliť vhodnú komunikáciu. Každá rodina ti  môže napísať hodnotenie, ako bola s tebou spokojná. Ak dostaneš ponuky napríklad s platovým ohodnotením, ktoré sa ti zdá nízke alebo sa v podmienkach nachádza niečo, čo ti nevyhovuje, buď otvorený, ale slušný. Veci sa dajú podať aj prívetivým tónom. Náš systém hodnotení ti pomôže vybudovať si dobrú povesť. Vyžiadať si ho môžeš priamo od rodiny alebo firmy, v ktorej si cez Domelia.sk privyrábaš. Ak je tvoje hodnotenie vysoké, stúpa aj tvoja šanca, že ťa oslovia aj ďalší, ktorí potrebujú pomoc. Držíme ti palce pri hľadaní si svojho nového zárobku.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *