Preskočiť na obsah

Chceš si privyrobiť počas leta? Nájdi si prácu cez Domelia.sk

Chceš-si-privyrobiť-počas-leta---Nájdi-si-prácu-cez-Domelia.sk

Leto už začalo a ty stále rozmýšľaš, čo bude s tvojim letným zárobkom? Cez Domeliu si môžeš nájsť prácu prakticky ihneď. Zaregistruj sa na našom webe a nájdi si prácu v domácnosti. Ak ťa bavia domáce práce, upratovanie alebo opatrovanie, si na tom správnom mieste, ktoré ti pomôže na ceste za novými možnosťami privyrobenia si. Domelia.sk ponúka široké množstvo aktivít, ktoré môžeš jednoducho vykonávať aj počas horúcich letných dní.

Na našom pracovnom portáli Domelia.sk hľadajú rodiny pomocníkov na jednorazové alebo dlhodobú pomoc, ktorá sa týka: opatrovania detí, pomoc so starostlivosťou o seniorov, doučovanie, upratovanie domácnosti, remeselné práce, starostlivosť o záhradu alebo pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Na Domelii si môžeš vybrať rôzne ponuky, na ktoré sa jednoducho prihlásiš, hneď po registrácii a vytvorení profilu:

Akú brigádu či prácu môžeš na Domelii nájsť:

 • Hodinový manžel na pomoc s opravou bežných vecí v domácnosti alebo domáci majster: prihlásiť sa môžeš na množstvo inzerátov ponúkajúcich drobné opravy, montáž nábytku alebo elektrospotrebičov, vŕtanie, výmenu starého nábytku a podobne.
 • Zarob si venčením domácich miláčikov: ak máš rád spoločnosť štvornohých miláčikov, si na správnom mieste. Práve počas leta množstvo rodín odchádza za oddychom na dovolenku a hľadajú zodpovednú osobu, ktorá by sa im postarala o domáceho miláčika. Si to práve ty? Tak neváhaj a vyhľadaj si v našom filtri ponuky, vďaka ktorým spojíš príjemné s užitočným.
 • Spravovanie nehnuteľnosti: Ak si chceš vyskúšať, aké je to starať sa o veľký dom, pozemok, chatu alebo iný typ nehnuteľnosti, určite ťa zaujmú inzeráty hľadajúce správcu, ktorý by sa vedel postarať o chod domácnosti.
 • Zarob si pomocou s grilovačkou: Každý rok prostredníctvom Domelia.sk hľadajú rodiny gril majstra, ktorý by pomohol s prípravou mäsa a podávaním jedla hosťom.
 • Večerné brigády: Ak máš cez deň iné plány, určite ťa zaujmú večerné brigády. Môžeš sa tak venovať napríklad upratovaniu administratívnych priestorov alebo opatrovaniu detí či seniorov.
 • Vstúp do zábavného sveta detí: Ak miluješ čas strávený s deťmi, u nás nájdeš každý deň čerstvé inzeráty od zaneprázdnených rodín, ktoré hľadajú šikovných pomocníkov, ktorí by pomohli s každodennou starostlivosťou o malých drobcov.
 • Podaj pomocnú ruku zdravotne znevýhodneným: Aj zdravotne znevýhodnení ľudia potrebujú svoju spriaznenú dušu, ktorá by im bola na blízku.
 • Odovzdaj svoje vedomosti a schopnosti ďalej: Ak si vynikáš v hre na klavír, alebo ovládaš cudzí jazyk, neváhaj využiť svoje super schopnosti a odovzdaj ich ďalej niekomu, kto ich práve potrebuje.
 • Venuj svoj čas tým, ktorí to najviac potrebujú: Pomôž rodinám so starostlivosťou o dedka či babičku.
 • Stráv letné dni pomocou v záhrade: Ak chceš leto využiť naplno, nájdi si brigádu, v ktorej budeš tráviť pracovné dni na čerstvom vzduchu, v záhrade.
 • Kosenie trávnikov: Ak miluješ vôňu čerstvo pokosenej trávy, táto brigáda je pre teba ako stvorená.

Zapoj sa do domácich prác: Množstvo rodín na Domelia.sk kvôli denno-denným povinnostiam nestíha upratovanie a starostlivosť o domácnosť. Ak si chceš zarobiť, neváhaj a zaregistruj sa, vytvor si profil a ak už profil máš, neváhaj a zverejni ho a reaguj na inzeráty. Držíme palce!

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *