Fotografia z veľtrhu z minulého roka

Stretnite sa s nami naživo počas Profesia days v bratislavskej Inchebe

Už v stredu 17. a vo štvrtok 18. februára si môžete prísť po praktické rady a triky, ako si privyrobiť prostredníctvom portálu Domelia.sk. Či už ide o opatrovanie detí, pomoc v domácnosti alebo s doučovaním, prípadne s opatrovaním seniorov. Nájdete nás v stánku Profesie, príďte nás pozrieť a podeliť sa o svoje skúsenosti s Domeliou a rodinami, ktoré využili vaše služby. Ak je niečo, čo ste sa chceli spýtať, ale na internete ste odpoveď nenašli, teraz je ten správny čas.

Pravdou je, že je úplne jedno, koľko máte rokov, pracovných skúseností alebo eur v peňaženke. Pracovné veľtrhy sú totiž popri burze práce čoraz viac aj burzou myšlienok, inšpirácie a rozvoja. Preto by ste raz do roka mali ísť za pracovným úspechom aj klasickou cestou, osobne. Či už si hľadáte nové zamestnanie, privyrobenie alebo chcete byť lepší v tom, čo robíte.

5 dôvodov prečo sa oplatí prísť na Profesia days

  • Pomôže vám to zorientovať sa na trhu práce a v aktuálnych trendoch
  • Môžete získať cenné rady od skúsených profesionálov, ale aj od ľudí so zaujímavými príbehmi
  • V zóne Vzdelávanie budete môcť otestovať svoje jazykové či počítačové znalosti a využiť poradenstvo ohľadom svojho rozvoja
  • 160 zamestnávateľov, firiem, škôl a agentúr stretnete na jednom jedinom mieste
  • Viacero súťaží s atraktívnymi výhrami počas oboch dní veľtrhu

Príďte na veľtrh práce Profesia days, vstup je pre všetkých návštevníkov zadarmo.

Profesiadays_2015_1

Podobne ako pri práci u zamestnávateľa aj vzťah rodiny a pomocníka je založený na dôvere a vzájomnom rešpekte. Začnite si aj vy stavať svoju vlastnú značku kvality a pomôžte si otvoriť dvere do lepšej, plnohodnotnejšej budúcnosti.

Na koniec možno trochu viac osobne. Ako rodič mám totiž takisto určité pochybnosti zveriť svoje dieťa do rúk „neznámej“ osoby. A pri tom zároveň viem, že v mnohom by som si svoj život uľahčil, pokiaľ by som využil služby skúsenej opatrovateľky. Čo by mi jednoznačne pomohlo zbaviť sa týchto pochybností, sú referencie od rodín, ktoré tieto služby už využili. Určite to pomôže prelomiť bariéry, hovoriť viac o tom, ako to funguje a ako je takáto výpomoc prospešná pre obe strany.

Ukazujme viac konkrétne príklady zo života vo svojom okolí, dávajme referencie, ak sme s domeliáckymi pomocníkmi spokojní. Veď každý, komu som o portáli Domelia.sk hovoril trochu viac do detailu, povedal, že to je super. Domeliáci, ste super a aj keď ste často vystavení neľahkej životnej situácii alebo len robíte, čo musíte, treba sa vedieť aj pochváliť. Je za čo 🙂 Stačí poslať žiadosť o ohodnotenie vašej práce priamo rodine, ktorá vaše služby využila. Takúto žiadosť nájdete vo vašom konte v časti Hodnotenia.

Vypýtajte si ešte dnes ohodnotenie vašej práce.

Michal Kadeřábek
Marketingový šéf v spoločnosti Profesia. Hrdý ocko dvoch detí, s ktorými zažíva kopec dobrodružstiev a príhod. Tvrdí, že sa máme stále čo učiť ako byť v živote lepšími.