Aj Domelia bude na Profesia days. A vy?

Najväčší veľtrh práce Profesia days sa blíži a Domelia na ňom nemôže chýbať. Domeliu nájdete v zóne Bez hraníc – v špeciálnej zóne venovanej maminám a ocinom po rodičovskej dovolenke, ale aj tým, ktorí majú záujem o prácu babysitterky. Čakajú na vás dobré rady, dôležité informácie, zaujímaví zamestnávatelia a kopa motivácie. Chcete vedieť, aký program sme si pre vás v rámci zóny Bez hraníc pripravili?

profesiadays-5_

Ak si hľadáte prácu, skočte si k nám po cenné rady do špeciálnej poradne pre mamičky, ktoré sa chystajú vrátiť do pracovného života. Deti pokojne zoberte so sebou, hneď vedľa poradne bude detský kútik, v ktorom vaše ratolesti zažijú kopec zábavy. Pripravené sú veselé aktivity na mieru šité všetkým drobcom – spravte radosť aj im, aj sebe.

Zaujíma vás problematika zamestnávania mamičiek? Trápia vás odmietnutia firiem, hneď ako vyrukujete s tým, že máte doma deti? Príďte si vypočuť inšpiratívne prednášky, naučte sa, ako sa zamestnať sama, keď vás nechcú zamestnať. Možností je veľa a určite sa nejaká nájde aj pre vás – a ešte na tom aj zarobíte!

Nie však každý zamestnávateľ je rovnaký. V zóne bez Hraníc spoznáte firmy, ktoré sa nebránia zamestnankýň – mamičiek. Práve naopak. Príďte spoznať zamestnávateľov a ich špeciálne programy, ktoré sú naklonené vám i vašim deťom. Zdá sa vám to ako sen? Dokážeme vám, že na Slovensku existujú aj prorodinne orientované firmy!

Okrem toho je pripravený aj kurz prvej pomoci pre rodičov. Viete, ako sa zachovať, ak by sa vaše dieťa začalo napríklad dusiť? Buďte pripravený na všetko, naučte sa, ako zachrániť život vášho dieťaťa v prípade nehody či úrazu.

Ste odvážna mamina? Chcete sa pustiť do vlastného biznisu? Tak potom si odskočte aj do zóny Podnikaj. Tu sa budete môcť stretnúť s úspešnými ľuďmi, ktorí vám prezradia svoj recept na to, ako sa naštartovať  a urobiť zo svojej záľuby zárobkovú činnosť.

Program na Profesia days je skutočne bohatý. A my ešte stále nekončíme. Ak budete mať chvíľku voľno, určite navštívte aj zónu Vzdelávanie. Tu totiž nájdete projekt Knihobežník – špeciálnu knižnicu s množstvom zaujímavých kníh, ktoré si môžete zadarmo požičať, prečítať a potom vrátiť späť „do obehu“, aby sa k nim dostali aj ďalší. Partner zóny Vzdelávanie – Martinus, však tiež prináša aj ďalšiu skvelú akciu. Priamo na veľtrhu si budete môcť objednať akúkoľvek knihu z tohto kníhkupectva so špeciálnou zľavou až 20%. Prísť na veľtrh sa oplatí a ešte k tomu aj ušetríte!

Na Profesia days je toľko šancí získať prácu! Veď napríklad aj spoločnosť UniCare hľadá babysitterky. Ak splníte ich podmienky a postúpite do užšieho výberu, priamo na veľtrhu sa dostanete do výberového procesu. Máte tak veľkú šancu uplatniť sa v UniCare centre aj na iných pozíciách – ako učiteľ, babysitter, animátor detských osláv či animátor denných táborov. Určite vyskúšajte!

A to stále nie je z nášho dlhočižného programu všetko! Zaznačte si v kalendári 25. a 26. február a príďte Profesia days 2015 navštíviť celá rodinka! Vidíme sa na veľtrhu práce. 🙂

Eva Sulovcová
Copywriterka z marketingového oddelenia spoločnosti Profesia. Zbožňuje kreatívne písanie, na Domelia blogu sa snaží radiť všetkým rodičom aj nerodičom.