Ako spoznať aktívneho a neaktívneho pomocníka? Na prvý pohľad

Hľadáte či ponúkate pomoc v domácnosti prostredníctvom Domelie? Vďaka novej funkcionalite odteraz na prvý pohľad viete, ktorí pomocníci sú skutočne aktívni.

Portál Domelia pomáha rodinám nájsť pomocníkov na upratovanie, doučovanie i opatrovanie detí aj seniorov. Aby však našli naozaj ochotných a šikovných ľudí, niekedy to chce dávku trpezlivosti a pátračku ako v detektívke. Mnoho pomocníkov totiž správy rodín, ktoré by im rady ponúkli prácu, ignoruje. Či je to z dôvodu vyťaženosti alebo sa na Domeliu prihlasujú len občas, rodine to značne komplikuje výber pomocníka vtedy, keď ho naozaj potrebuje.

Sledujeme, ako rýchlo komunikujete

Aby sme zvýšili aktivitu pomocníkov na Domelia.sk a rodinám zjednodušili hľadanie výpomoci, spustili sme meranie reakčného času. Vďaka nemu sa môžu najšikovnejší pomocníci zviditeľniť v porovnaní s konkurenciou a rodiny okamžite uvidia, ktorý pomocník im naozaj na ponuku práce odpovie. Pri meraní reakčného času sú zohľadňované všetky vymenené správy za posledných 365 dní. Dôležité je odpovedať na všetky správy, ktoré pomocník prijme, aj ak odpoveď pre rodinu musí byť zamietavá.

Najaktívnejší dostanú odznak

Všetci pomocníci, ktorí odpovedajú na každú správu a stihnú to do 24 hodín od jej prijatia, majú odteraz pri svojej profilovej fotografii uvedenú zelenú ikonku. Vďaka nej rodiny okamžite vidia, že sa určite dočkajú odpovede. Zelený odznak vedľa profilového obrázka nie je jediná výhoda, ktorú meranie reakčného času prináša. Profily najaktívnejších pomocníkov zoraďujeme vo vyhľadávaní medzi prvými. Veríme, že vďaka tomu bude vaša práca s Domeliou opäť o čosi jednoduchšia a výsledok spokojnejší.

Ukážka: Takto vyzerá meranie reakčného času v profile pomocníka

Domelia_badge_reakcny_cas

Dominika Babulicová
Idealistka, ktorá sa snaží robiť svet lepším cez dobré texty a dobro(voľníctvo). Z médií presedlala na online marketing. Najčastejšie bloguje o tom, ako si vďaka službám v domácnosti uľahčiť život. Či ich poskytujete, alebo využívate.