Členstvo na Domelii môžete mať úplne zadarmo. Ako na to?

Radi by ste využívali služby na Domelii úplne zadarmo? V tomto článku sa dočítate, ako si môžete hľadať pomoc do domácnosti neobmedzene.

Chcete mať neobmedzený prístup ku kontaktom opatrovateliek detí, opatrovateľov seniorov, doučovateľov a gazdiniek? Radi by ste si proste zjednodušili život? Ak ste na predchádzajúce otázky odpovedali niekoľkými „ÁNO“, máme pre vás tip, ako sa toto všetko môže stať skutočnosťou: stačí sa obrátiť na vášho zamestnávateľa.

Domelia sa nedávno stala súčasťou benefitných systémov Edenred a Benefit Plus. Tieto benefitné portály združujú rozličné druhy produktov a služieb, prostredníctvom ktorých môžu firmy zabezpečiť svojim zamestnancom zaujímavé výhody. Ak spoločnosť, v ktorej pracujete, uplatňuje spomínané benefitné systémy, využite ich a objednajte si prostredníctvom nich Domeliu. Na Domelia.sk nájdete opatrovateľku k deťom či starým rodičom, zabezpečíte si doučovanie i upratovanie domácnosti. A ešte k tomu ušetríte!

Ako teda získať Domeliu zadarmo?

1. Vyberte si na Domelii typ členstva, o ktorý máte záujem
Na výber máte tri typy členstiev. Zvoľte si to, ktoré sa vám najviac hodí: mesačné, trojmesačné, alebo polročné.

2. V spôsobe platby za členstvo si vyberte Edenred alebo Benefit Plus
V zozname platobných spôsobov si zvoľte ten benefitný systém, ktorý využíva váš zamestnávateľ. Po potvrdení objednávky vás následne presmerujeme na daný portál, kde sa prihlásite menom a heslom, ktoré vám poskytol váš zamestnávateľ. Po prihlásení vám benefitný systém stiahne kredit v hodnote objednaného členstva. Následne máte automaticky zabezpečený prístup a členstvo na portál Domelia.sk.

3. Hotovo, nech sa páči, začnite využívať Domeliu naplno a zadarmo!
Ako člen Domelie máte možnosť prezerať všetky zverejnené profily, budete mať prístup ku kontaktom na opatrovateľky detí, opatrovateľov seniorov, doučovateľov či šikovných gazdiniek, ktoré sa postarajú o vašu domácnosť. A taktiež získate možnosť zverejňovať inzeráty.

Že váš zamestnávateľ neponúka možnosť využívania benefitov prostredníctvom služieb Edenred alebo Benefit Plus? Navrhnite mu ich ako nové možnosti nefinančných benefitov, ktoré by vedeli zabezpečiť spokojnosť svojich zamestnancov.

Ak váš zamestnávateľ o tieto benefitné systémy nemá záujem, stále je tu možnosť, ako získať Domeliu bezplatne: vďaka darčekovým poukážkam. Stačí, ak firma zakúpi darčekové poukážky pre svojich zamestnancov. Poukážku následne ľahko uplatníte po prihlásení sa do konta, v časti cenník. Tým opäť získate prístup ku kontaktom opatrovateliek, upratovačiek a doučovateľov spolu s možnosťou zverejňovať vlastné inzeráty.

Doprajte si na Vianoce od šéfa skvelý darček, navrhnite mu nový, praktický benefit pre svojich zamestnancov.

Eva Sulovcová
Copywriterka z marketingového oddelenia spoločnosti Profesia. Zbožňuje kreatívne písanie, na Domelia blogu sa snaží radiť všetkým rodičom aj nerodičom.