Trendy v detskej móde

Zima nám ešte stále robí spoločnosť, ale už je najvyšší čas sa zodpovedne pripraviť na jarný a letný čas. To platí, samozrejme, aj pre naše milované ratolesti, ktoré chcú tiež kráčať s novými trendmi v detskom oblečení. Bude to potešenie nie len pre nich, ale aj pre nás, dospelých.

Kids-Fashion-Clothes-4

zdroj: blufashion.com

Čo sa týka farieb, panovať bude námornícka modrá, ľadovo zelená v kombinácii s pieskovou a smotanovou. Módni experti sa nechali inšpirovať divokou exotikou a šumením mora. Veď predsa také by malo byť aj leto pre deti. Plné nových príhod, zážitkov a hlavne farieb.

Chlapci

Ak máte doma malého prieskumníka, tento rok sa určite poteší novému klasickému námorníckemu tričku a smotanovým krátkym nohaviciam. Doplňte ho o ľahký pletený svetrík v hnedej farbe. Keby mu bolo trochu zima pri sledovaní morského príboja.

Pre bežné vystrájanie na hojdačkách a preliezačkách mu určite postačia jednoduché denimové krátke nohavice s tričkom v jablkovo zelenej farbe. Pribaľte mu aj žltú flísovú mikinu.

Ak sa chystáte na spoločenskú udalosť a potrebujete z neho spraviť gentlemana, určite mu zaobstarajte sako v navy farbe a motýlika v neónovo zelenej farbe. V dave sa vám určite nestratí.

Dievčatá

Tie chceli byť odjakživa princeznami či vílami. V lete je ideálny čas čakať na povale na svojho princa, ktorý ju vyslobodí. Takže ružovou farbou nikdy nič nepokazíte. Je to istota aj na toto leto. Pridajte k tomu volániky, perličky či iné malé drobné kamienky. Vaša malá princezná sa vám bude na slniečku krásne ligotať. Okrem toho sa určite poteší aj nariasenej tylovej sukni v bielej alebo smotanovej farbe. Nezabudnite na čelenky do vlasov zdobené kvetmi. Tie sú na toto leto tiež žiadané. Najlepšie v kombinácii oranžovej, žltej a červenej farbe.

 

Eva Sulovcová
Copywriterka z marketingového oddelenia spoločnosti Profesia. Zbožňuje kreatívne písanie, na Domelia blogu sa snaží radiť všetkým rodičom aj nerodičom.