Najužitočnejší darček týchto Vianoc je od Domelie

Radi dávate blízkym praktické darčeky, ktoré im majú pomôcť v domácnosti? Dajte im najužitočnejší darček týchto Vianoc – členstvo na Domelii.

Ponúkame vám výhodné ročné členstvo, vďaka ktorému ušetríte kopu eur. Veď si to porovnajte: kým bežné mesačné členstvo stojí 9 €, zvýhodnené ročné členstvo vás vyjde len 3,50 € mesačne. A to je značný rozdiel, však?

Cenovo výhodné ročné členstvo na Domelii ponúkame vo forme milej darčekovej poukážky. Tá určite poteší nielen vás, ale spraví obrovskú radosť aj ako užitočný vianočný darček. Ešte neviete, čo darovať manželke, bratovi, tete, kamarátovi či kolegyni? Darujte im prostredníctvom poukážky od Domelie pomoc a oddych.

Darovať poukážku Domelia

Darčeková poukážka od Domelie môže byť využitá aj ako zaujímavý firemný benefit pre zamestnancov. Rieši sa v závere roka táto otázka aj u vás v práci? Pripomeňte sa svojmu zamestnávateľovi s Domeliou – financie vynaložené na kúpu benefitu od Domelie si firma môže dať aj do nákladov.


Ukážka darčekovej poukážky:

Domelia: Darčeková poukážka

Eva Sulovcová
Copywriterka z marketingového oddelenia spoločnosti Profesia. Zbožňuje kreatívne písanie, na Domelia blogu sa snaží radiť všetkým rodičom aj nerodičom.